سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۷۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸- ۴۳: ۱۳
بسیجی نخبه استان مرکزی درگفتگو با «بسیج»:
امیررضاحسینی گفت:بعضی از جریان های داخلی همواره به دنبال قراردان واژه هایی همچون اعتدال درمقابل انقلابی گری بودندو دراین میان درگفتمان امام ورهبری انقلابی گری وانقلابی ماندن هیچ گونه تعارضی با اعتدال ندارد

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛امیرضاحسینی بسیجی نخبه و فعال استان مرکزی درگفتگوبابسبج گفت:تحقق دولت ونظام اسلامی نیازمند تداوم اراده هایی است که باتوکل برخداو امیدبه موفقیت وهمت بلند محقق می شود.

وی افزود:از زمینه های اساسی تحقق این دولت الهی واسلامی تربیت نسلی است که باید همواره باخصویاتی از جمله شجاع,باسواد,متدین,دارای ابتکار,خودباورو غیور راداراباشد.

حسینی بااشاره به اینکه بعضی ازافرادسودجو ومغرض تعاریفی غلط از انقلابی گری دراذهان به وجودآورده اند گفت:تصورغلط اینجاست که انقلابی گری را به معنای بی انضباط و بی سواد معرفی کردند ولی درواقعراین برعکس است انقلابی ها دارای خردجمعی و تدین و حرکت عاقلانه بوده اند.

وی اظهارکرد:آن شاخص ومعیاری که امروز دولت مردان ما به آن احتیاج دارند همین انقلابی گری است که تقید و باوربه ارزشها خودباوری و ما می توانیم درونش می گنجد.

این بسیجی فعال ونخبه  عنوان کرد:دراین چهل ساله عمرانقلاب اسلامی هرجاباتفکرانقلابی پیش رفتیم پیروزبودیم و هرجا غفلت کردیم  ضربه و مشکلات آن را به صورت های مختلف شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد:اکنون نیز دشمنان قسم خورده اسلام این روحیه انقلابی را نشانه گرفته است به ویژه مانسل جوان که پیش قراولان گفتمان انقلابی هستیم که همواره باید بصیرت و آگاهی دسیسه هایشان رادرنطفه خفه کرد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar