سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۸۴۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸- ۱۴: ۱۶
نماینده مردم تبریز در گفت و گو با بسیج»:
سعیدی گفت: نوع روایت گری در اردوهای راهیان نور با حضور کاروان های راهیان نور که در نوروز همه ساله صورت می گیرد باید با نوع روایت گری برای دانش آموزان متفاوت باشد.

محمد اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج با اشاره به اثرگذاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی اظهار داشت: اردوهای راهیان نور باعث پیوند میان دانش آموزان امروز با دانش آموزان نسل دوران دفاع مقدس می شود.

وی اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس، دانش آموزان زیادی بودند که داوطلبانه و با دست بردن در شناسنامه شان و تغییر سن خود، راهی جبهه ها شدند تا به فرمان امام خمینی(ره) عمل کرده باشند و نگذارند که سنگرها خالی بماند و مقاومت در برابر استکبار جهانی همچنان مستحکم باقی بماند و دیده می شد که تعدادی از این دانش آموزان در زمان هایی که هنوز خبری از عملیات ها در مناطق عملیاتی جنگی نبود، درس می خواندند و در زمان امتحانات به شهر می رفتند و امتحان می دادند و نمره قبولی دریافت می کردند.

سعیدی تاکید کرد: اردوهای راهیان نور می تواند بیانگر رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدای دوران دفاع مقدس باشد، شهدایی که با دست خالی و با توکل به خدا در مقابل زور ایستادگی کردند و نگذاشتند که یک وجب از خاک کشورمان در تجاوز دشمن باقی بماند و تا آخرین قطره خون خود جنگیدند و پیروزی های عظیم را برایمان به ارمغان رساندند و شایسته است که با حمایت از اردوهای راهیان نور، بتوانیم از طریق راویان دفاع مقدس، این واقعیت ها را به نسل امروزی انتقال دهیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهیان نور دانش آموزی از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: نوع روایت گری در اردوهای راهیان نور با حضور کاروان های راهیان نور که در نوروز همه ساله صورت می گیرد باید با نوع روایت گری برای دانش آموزان متفاوت باشد و راویان باید مباحث دوران دفاع مقدس را به زبان ساده تری برای دانش آموزان بیان کنند تا برایشان قابل فهم و اثرگذار باشد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar