سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۹۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸- ۰۲: ۲۲
جلسه هماهنگی و همکاری بسیج رسانه و فضای مجازی سپاه ناحیه شاهرود در کانون جوانان بسیج این شهر برگزار شد.
جلسه هماهنگی و همکاری بسیج رسانه و فضای مجازی سپاه ناحیه شاهرودبه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، جلسه هماهنگی و همکاری بسیج رسانه و فضای مجازی سپاه ناحیه شاهرود در کانون جوانان بسیج این شهر برگزار شد.
در این جلسه در خصوص برنامه‌های هفته بسیج و تعامل و همکاری در اجرای برنامه‌ها بویژه همایش بسیج و رسانه بحث و تبادل نظر شد.
علی عامری مسئول بسیج رسانه شاهرود در این نشست با تاکید بر اهمیت توجه به فضای مجازی و موضوع رسانه و کارکرد آن در جامعه امروز بر توجه ویژه به این فضا و قشر و اجرای برنامه‌ای اثرگذار در این راستا تصریح و بر اجرای برنامه با محتوا و اثرگذار در این تاکید نمود.
محمد صحرایی مدیر کانون جوانان بسیج شاهرود و حامد بهی مدیر فضای مجازی نیز به بیان دیدگاه‌ها و اهمیت فضای مجازی و توجه به رسانه مطلبی بیان و بر همکاری و تعامل در این راستا تصریح کردند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar