سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۹۴۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸- ۱۱: ۲۲
سازمان حسابرسی و نيز ديوان محاسبات كشور در دو نامه جداگانه، صورت های مالی حسابرسی شده در سال 1397بانك كشاورزی را اصلاح و تأييد كردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی  بانك كشاورزی ، به دنبال تأييديه شماره 9817275 مورخ 1398/8/19  سازمان حسابرسی درباره اصلاح اشتباه صفحه 165 صورت هاي مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1397 ، ديوان محاسبات نيز طی شماره نامه 691/51403/د مورخ 1398/8/19 ، بروز اين اشتباه را تأييد و آن را ناشی از نقل و انتقال اعداد و تايپ دانست و اسناد مرتبط با اين موضوع را پيوست كرد.

براساس این گزارش، ديوان محاسبات در 2 بند جداگانه تكذيبيه اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانك كشاورزی درباره خبر مندرج درپايگاه خبری نود اقتصادی در خصوص پاداش اعضاي هيأت مديره بانك كشاورزی را تأیید و اعلام كرد، بررسی های گروه حسابرسی حاكی از آن است كه عدد 60962 ميليون ريال مندرج در صفحه 165 صورت های مالی صحيح نیست و رقم صحيح 6962 میلیون ریال است.

اين گزارش می افزايد: ديوان محاسبات تصريح كرده است ؛ حقوق و مزايای اعضای هيأت مديره هر 3 ماهه و در پايان هر سال مورد پايش و بررسی قرار مي گيرد . بررسی و پايش صورت گرفته درباره حقوق و مزايای سال 1397 اعضای هيأت مديره بانك كشاورزی نشان می دهد پرداخت های صورت گرفته خارج از سقف مقرر در مصوبه شماره 647444 مورخ 1395/5/11 شورای حقوق و دستمزد نبوده و براين اساس صحت تكذيبيه اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانك كشاورزی تأييد می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar