سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۹۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸- ۵۰: ۰۹
رئیس هیات مدیره انجمن مشاوران مدیریت ایران گفت: امروز تشخیص فرصت و تهدیدها نیاز حوزه صنعت است که باید به دست دانشگاهیان و نخبگان انجام شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمد علی محمدی رئیس هیأت مدیره انجمن مشاوران مدیریت ایران در سومین همایش دوره جایزه ملی مشاوره ایران که بعدازظهر امروز در سالن آمفی تئاتر سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، گفت: کارفرمایان برای جامعه مفید هستند که این گونه همایش ها عملکرد مشاوران را در اعتلای دانش مدیریت و ایجاد کسب وکار مشخص می کند، در واقع با اعتماد کارفرمایان است که مشاوران این فرصت را پیدا می کنند که در حوزه اشتغال و ارتقاء رونق تولید گام بردارند.
وی افزود: اگر در همه حرفه ها  متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگا هی در نقش مشاوران توانمند قدم بردارند بدون شک صنایع و صاحبان کسب و کار از رکود خارج شده و تولید آنها رونق خواهد گرفت چرا گه دادن نگرش مثبت و اعتماد به نفس به مدیران حوزه صنعت می تواند نقش محوری را در ایجاد انقلاب صنعتی دارد.
محمدی اضافه کرد: یکی از رسالت های انجمن مشاوره مدیریت ایران رونق کسب و کار و فعالیت در زمینه اقتصاد مقاومتی است در واقع امروزه ارتقاء کیفیت و کسب اعتبار جهانی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و می تواند باعث گسترش و افزایش محصولات شود.
وی ادامه داد: باید با ایجاد ارزش برای مشاوران یا فارغ التحصیلان دانشگاهی به عنوان راهنمایان صنایع نخستین گام را برداشته و با برنامه ریزی از این نخبگان استفاده شود امروز تشخیص فرصت ها و تهدیدها نیاز حوزه صنعت است که باید به دست دانشگاهیان انجام شود.
محمدی تصریح کرد: باید مشاوران یا نخبگان دانشگاهی به کمک صنایع بیایند و با آینده نگری موتور رونق تولید  را روشن کنند از طرفی باید بگویم در شرایط امروز کشور و جامعه باید از مهارت مشاوران و متخصصان دانشگاهی در بسترسازی و کیفیت سازی محصولات استفاده شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar