سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۵۴۱۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸- ۳۴: ۱۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه هدف نهایی بیانیه گام دوم را گسترش اسلام در سراسر جهان عنوان کرد و گفت: برای ایجاد دنیای اسلام باید بینش و رفتار افراد بشری اصلاح شود، تمدن سازی صورت گیرد و جامعه سازی بر مبنای اسلام انجام گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام حسن امیرنژاد در همایش تبیین گام دوم انقلاب در دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: انقلاب اسلامی، آرمان حاکمیت دین خدا در جهان را مطرح کرد و بسیج، سازمانی شکل گرفته برای رسیدن به این آرمان است که تعلق به هیچ قشر و نهادی نداشته، سن و سال و قرمیت نشناخته و دریایی عمیق و پرگوهر متعلق به همه ملل و آحاد افراد است و بسیجیان، آینده سازان کشور و جهان و زمینه سازان ظهور حکومت حضرت بقیه الله و سربازان واقعی آنحضرتند.

وی ورود به 40 سالگی را نشان از کمال یافتگی و بالندگی بسیج و ناتوانی قدرت های بزرگ برای از بین بردن آن دانست و افزود: هر کسی که به آرمان های انقلاب اسلامی، کشور و ولایت پایبند بوده و در مسیر فرهنگ اسلامی گام برمی دارد چه اسمش در لیست پایگاه مقاومت باشد و چه نباشد، بسیجی تلقی می شود چرا که فلسفه بسیج جز خدمت و تلاش صادقانه، چیز دیگری نیست.

   حجت الاسلام امیرنژاد نمود عینی یکی از کارکردهای مهم بسیج را در خاموش سازی فتنه اخیر آشوبگران عنوان کرد و گفت: دشمن هرگز از دشمنی با اسلام و انقلاب دست برنداشته و نخواهد داشت و هدف او در اغتشاشات اخیر، ایجاد هرج و مرج در کشور و دو قطبی سازی جامعه برای ضربه زدن به نظام و انقلاب بود که با هوشیاری ملت و عملکرد به موقع بسیج و ولایت، ناکام ماند.

     وی با تشریح بخش هایی از بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار داشت: نباید خیانت و سوء مدیریت برخی از افراد نفوذی، غربگرا و سست ایمان، به حساب نظام و انقلاب نوشته شود زیرا انقلاب، محکم و استوار بر آرمانهایش پایبند است و هرگز خیانتی به ملت نکرده و نخواهد کرد.

   حجت الاسلام امیرنژاد بر لزوم حرکت همگانی در مسیر ترسیمی گام دوم و پیاده سازی این بیانیه در جامعه تاکید کرد و گفت: نعمت ولایت نعمت بسیار بزرگی است که چون در دل این نعمت هستیم آنگونه که باید قدر آن را نمی دانیم.

   وی افزود: باید بیانیه گام دوم به عنوان گفتمانی مهم و حساس در جامعه مطرح گردد به گونه ای که همه جا صحبت از این بیانیه و خواسته های رهبری از مردم در آن، باشد تا بتوانیم به نحوی شایسته این بیانیه را تبیین و عملیاتی کنیم.

   رئیس دانشگاه پیام نور میانه نیز در این همایش با تاکید بر ضرورت استمرار فرهنگ استکبار ستیزی، گفت: فرهنگ و شعار استکبار ستیزی، تاریخ مصرف ندارد و هرگز نمی توان با استکبار دست دوستی داد چرا که استکبار گرگی است درنده و با بوسه زدن بر پنجه این گرگ، هرگز نمی توان با او کنار آمد.

   مهدی مرادی با اشاره بر لزوم تدوین برنامه های مناسب در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، افزود: بحث آسیب های اجتماعی باید بحثی مستمر باشد و برنامه های فرهنگی ویژه به صورت پویا برای مقابله با این آسیب ها، تدوین و اجرا گردد.

   همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با شرکت دهها نفر از اساتید و دانشجویان بسیجی در دانشگاه پیام نور میانه برگزار شد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar