سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۶۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸- ۵۸: ۲۲
فعال رسانه ای شهرستان ری در پی طرح ۱۸ سوال از شهردار باقرشهر مطرح کرد؛
خبرگزاری بسیج: فعال رسانه ای شهرستان ری در پی طرح ۱۸ سوال از شهردار باقر شهر اظهار داشت : من جای شهردار بودم پاسخی به سوالات اعضای شورا نمی دادم ؛ چرا که آنها از قبل تصمیم خودشان را گرفته اند و با جانشین شهردار و در واقع گزینه جدید مذاکره شده و موافقت وی را دریافت کرده اند ؛ لذا پاسخگویی هیچ اهمیتی ندارد و تاثیری در روند ادامه خدمت وجود ندارد.

اسمعیل شاه محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج؛ تصریح کرد : استیضاح کنندگان از قبل تصمیم به انداختن شهردار گرفته اند و متاسفانه عده ای نیز از بیرون به شورا فشار آورده اند و در این تصمیم ناصواب ؛ سهیم و شریکند. لذا پاسخگویی شهردار باقرشهر به سوالات پنج عضو شورا ؛ اهمیتی ندارد .

اسمعیل شاه محمدی متذکر شد : استیضاح و طرح سوال حق اعضای شورای شهر است و ارتباطی هم به امثال بنده ندارد ؛ اما خبرنگاران پل ارتباطی مردم با مسئولان هستند و بخشی از مردم و جمعی از کارکنان و مدیران شهرداری از این تصمیم ناراضی هستند و ما منعکس کننده نظرات مردم هستیم .

وی یادآور شد : بعضی از اعضای شورا که به جد دنبال استیضاح شهردار هستند

 متاسفانه خودشان از سوی مردم و بویژه نخبگان در معرض سوالات فراوانی هستند که باید به آن پاسخگو باشند ودر فرصت مناسب سوالات طرح خواهد شد .‌

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد : اگر این تصمیم شورا ؛ به فرض تصمیم درستی باشد؛ الزاما هر تصمیم صحیحی به نتیجه مطلوب منتهی نمی شود و با یکسال عمر باقیمانده از دوره شورا و مراحل صدور حکم شهردار جدید ؛ گذشته از آن که شهر و شهرداری دچار التهاب می شود ؛ شهردار جدید در مدت کم خدمتی چه معجزه ای می خواهد از خود نشان دهد و چه ضمانتی است که آن دوره کوتاه با تنش و ناکامی روبرو نباشد .

اسمعیل شاه محمدی مدیر عامل موسسه فرهنگی مطالعاتی راگا در پایان گفت : با شناختی که بنده از چند عضو شورا دارم ؛ نگران هستم شهر و شهرداری پرپر شود واز بی پناهی باید به خدا پناه برد.

قابل توجه مخاطبین گرامی؛

خبرگزاری بسیج؛ یک پایگاه رسانه ای مردمی و محل بیان نقطه نظرات همه افراد، مسئولان، صاحبنظران و نخبگان، بویژه مردم در جهت رفع مشکلات و معضلات و رسیدن به جامعه ای توسعه یافته و سالم است؛ انتشار مقالات، یادداشت ها، انتقادات و سایر مطالب در این خبرگزاری، در راستای ایجاد پویایی و تنویر افکار بوده و مسئولیت انتشار مطالب در این سایت بر عهده نویسنده آن است. همچنین حقوق افرادی که در مقالات نامی از آنها برده شده محفوظ است و می توانند نسبت به این مطالب منتشر شده پاسخ مستدل و مستند ارائه کنند. همچنین خبرگزاری بسیج منتسب به هیچ ارگان و نهاد دیگری با عنوان بسیج رسانه، بسیج سازندگی و اسامی مشابه نبوده و  پایگاه خبری اختصاصی بسیج مستضعفین است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar