سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۶۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸- ۲۹: ۱۶
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود از انتخاب اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهرود خبر داد.
نادر فخری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با بیان اینکه اجرا و نظارت انتخابات امر مهمی است افزود: وزارت کشور وظیفه پشتیبانی، همراهی و مدیریت برگزاری انتخابات را بر عهده دارد.
وی با اشاره به انتخاب اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان شاهرود گفت: معتمدین مردم شهرستان شاهرود از میان خود هشت نفر را برای هیئت اجرایی را انتخاب کردند که در کنار آن‌ها ۳ نفر دیگر بر اساس قانون مشخص شده اند که وظیفه اجرای انتخابات را بر عهده دارند.
معاون استاندار با بیان اینکه معتمدین افرادی مورد وثوق، مقبول، محبوب و مورد اعتماد مردم هستند اظهار کرد: این هیئت، اجرای انتخابات را از ابتدا تا انتها بر عهده دارند.
وی ادامه داد: انتخاب اعضای شعب و نظارت بر کارکرد آن‌ها طبق قانون اجرای انتخابات بر عهده معتمدین هیئت اجرایی انتخابات است.
فخری تاکید کرد: قانون مداری؛ رعایت عدالت، و سلامت انتخابات باید مد نظر معتمدین وهیئت اجرایی انتخابات قرار گیرد.
لازم به ذکراست در پایان اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان شاهرودبه شرح ذیل انتخاب شدند: آقایان رمضانعلی باقری، امیر عمیدی، سیدحسن میرفانی، حسن عرب، علی رضوانی، محمدکاظم مقدس، ابوالحسن قزوینی و مصطفی جلالی اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان شاهرود انتخاب شدند.
درجمهوری اسلامی انتخاب توسط مردم درقالب هیات اجرایی منتخب معتمدین؛ اجرا وتوسط مردم نیز نظارت می‌شود
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar