دبیرخانه یادواره شهدا وایثارگران اقوام و عشایر شهرستان لنجان
دبیر یادواره شهدای اقوام و عشایر شهرستان لنجان گفت: یادواره شهدا و ایثاگران اقوام و عشایر شهرستان لنجان پنج‌شنبه ۲۱ آذر از ساعت ۹ تا ۱۲ در سالن نبرد ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۱۹۸۵۶۷
|
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج لنجان، محسن عزیزالهی در نشست هماهنگی اعضای دبیرخانه یادواره شهدا وایثارگران اقوام و عشایر شهرستان لنجان اظهار کرد: یادواره شهدا و ایثاگران اقوام و عشایر شهرستان لنجان پنج‌شنبه ۲۱ آذر از ساعت ۹ تا ۱۲ در سالن نبرد ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.

دبیر یادواره شهدای اقوام و عشایر شهرستان لنجان با اشاره به این که چنین یادواره‌ای تاکنون در ایران برگزار نشده، خاطرنشان کرد: همه ما مدیون شهدا هستیم چرا که آنان صادقانه هر آنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و به ندای هل من ناصر امام خمینی (ره) لبیک گفتند و از هزاران مسیر زندگی بهترین را انتخاب کردند.

مدیر مؤسسه راویان فتح شهرستان لنجان با اشاره به نقش حضرت زینب (س) در زنده نگه داشتن قیام عاشورا یادآور شد: ما وظیفه داریم یاد شهدای دفاع مقدس را زینب‌وار زنده نگه داریم تا دفاع هشت ساله جوانان این مرز و بوم در تاریخ جاودانه شود.

وی یادآور شد: محسن رضایی به عنوان فرمانده وقت سپاه عنوان کرده بود که شهید شاهمرادی شجاع‌ترین شهید دفاع مقدس است و بارها تأکید کرده که انتخاب وی به عنوان شهید شاخص هشت سال دفاع مقدس احساسی نبوده است.

عزیزاللهی افزود: شهید شاهمرادی همانند پدری مهربان رزمندگان استان‌ چهارمحال و بختیاری، شهرستان لنجان و شهرضا را مدیریت می‌کرد اما امروز شرایط به گونه‌ای رقم خورده که در یک مجتمع آپارتمانی همسایه‌ها یکدیگر را نمی‌شناسند.

دبیر یادواره شهدای اقوام و عشایر شهرستان لنجان خاطرنشان کرد: هدف آشوب‌ها در کشورهای همسایه از عراق و افغانستان تا بحرین و یمن، ایران است اما با درایت رهبر معظم انقلاب به اهداف خودشان نرسیده و نخواهند رسید.

مدیر مؤسسه راویان فتح شهرستان لنجان افزود: زمانی که امام خمینی (ره) جوانان را به جنگ فراخوان کرد کسی قومیت را مطرح نمی‌کرد اما سال‌هاست که اقوام مختلف در کنار یکدیگر ندای وحدت سرنداده‌اند و این یادواره قصد دارد تا این فاصله‌های حاصل از گذر زمان را از میان بردارد.

وی در پایان تأکید کرد: می‌خواهیم به مردم جهان بگوییم با وجود این که بیش از ۳۰ سال از دوران دفاع مقدس گذشته اما اگر رهبر معظم انقلاب بار دیگر هل من ناصر بگوید همگی لیبک خواهیم گفت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار