دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه چند تن از مدیران استانی و مدیران کارخانجات از خانواده شهید سید احمد هاشمی شهید شاخص کارگری بازید و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
کد خبر: ۹۱۹۸۷۹۱
|
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه چند تن از مدیران استانی و مدیران کارخانجات و تعدادی از فرمانده هان بسیج و سپاه با خانواده شهید سید احمد هاشمی، شهید شاخص کارگری دیدار و گفت وگو کردند.

 حاج سید عبدالله هاشمی پدر شهید سید احمد هاشمی ضمن خیر مقدم به فرماندهان بسیج و سپاه به بیان خاطرات شهید پرداخت و گفت: سید احمد شور و اشتیاق زیادی برای اعزام به جبهه حق علیه باطل داشت و این شور و اشتیاق در آن سن باعث شده بود تا همه ما به او افتخار کنیم.

مادر شهید سید احمد هاشمی نیز از صفات حسنه او از جمله احترام به والدین و حضور فعال و مستمر در مساجد و هئیت های مذهبی نکاتی را بیان کردند.

دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن تجلیل از خانواده معظم شهید سید احمد هاشمی، از خداوند متعال علو درجات برای آن شهید عزیز و سلامتی برای خانواده بزرگوار آن را خواستار شد.

رعیتی فرد بعد از شنیدن مشکلاتی که این خانواده با آن درگیرهستند، گفت: تمام سعی و تلاش خود را در جهت برطرف شدن مشکلات خواهیم کرد وبا تقدیم لوح تقدیر به پدر شهید از ایشان تجلیل بعمل آورد.

شهید سید احمد هاشمی فرزند سید عبدالله متولد سال1345 در محله فاطمیه شهر بوشهر دیده به جهان گشود، وی تا دوم راهنمایی ادامه تحصیل داد و سپس با عنایت به وضعیت ضعیف اقتصادی خانواده به حرفه شریف کارگری جهت کمک به خانواده مشغول به کار شد. سید احمد در سال 1360 به جبهه اعزام شد و در جنگهای نامنظم شهید چمران به فرماندهی شهید علیرضا ماهینی حضور یافت، شهید در تاریخ دوم فروردین 1361 در منطقه زعند شوش شهد شیرین شهادت را نوشید و به همرزمان شهیدش پیوست.

 روحش شاد و یادش گرامی

انتهای پیام/

عکسها : 
 
ارسال نظرات
آخرین اخبار