خبرهای داغ:
فرمانده قرارگاه ملی پیشرفت و آبادانی
ابراهیم پور گفت: کار برای خدا ، نباید بخاطر نبود امکانات و مشکلات اقتصادی تعطیل شود بلکه یکی از خصوصیات جهادگران این است که منتظر فراهم شدن امکانات نمانند و آتش به اختیار به خط می زنند.
کد خبر: ۹۱۹۸۸۴۶
|
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

حاج عظیم ابراهیم پور فرمانده قرارگاه ملی پیشرفت و آبادانی در جمع شورای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت:کار برای خدا ، نباید بخاطر نبود امکانات و مشکلات اقتصادی تعطیل شود بلکه یکی از خصوصیات جهادگران این است که منتظر فراهم شدن امکانات نمانند و آتش به اختیار به خط می زنند.

مشتری کارهای جهادی ، خداست. اگر کار را برای خدا انجام دهیم قطعا به کار برکت می دهد و خریدار خوبی است.

ابراهیم در ادامه بیان کرد: نرم افزار قرارگاه پیشرفت و آبادانی بر مدل مردم محوری طراحی شده است. قرارگاه پیشرفت و آبادانی توانسته با مردم برای خود مردم اتفاقات خیلی خوبی را در کشور رقم بزند به طور مثال در اربعین امسال بیش از سیزده هزار نفر از اهالی روستاهای محروم کشور به کربلای معلی اعزام شدند که بانی این حرکت، ۲۵۰ روحانی ساکن در همان روستاها بودند. این روحانیون با دریافت بیش از یک میلیارد تومان کمک مالی از خیرین این حرکت جهادی را رقم زدند.

وی در پایان افزود: اگر در این دوران سخت اقتصادی به کمک محرومین بشتابیم و با مدیریت جهادی و زندگی ساده زیستانه اقداماتی را انجام دهیم ، قطعا در دوران شیرینِ انقلاب ، پیشرفت و آبادانی را خواهیم دید.

 

1001/پ20/ب

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار