سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۹۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸- ۵۷: ۰۰
یک کاررشناس مسائل سیاسی گفت: ولایت فقط از بستر مردم سالاری بر می‌خیزد نه پادشاهی
به گزارش خبرگزاری بسیج در سرخه، موسویان کارشناس مسائل سیاسی در نشست روشنگری خواهران بسیجی در کانون الهادی شهرستان سرخه با اشاره به اینکه امام خامنه‌ای (مدظله) با بصیرت و هوشیاری رفتار و عمل می‌کنند گفت: کسانی که از رهبری انتظار داشتند؛ چنان نکند و چنین کند، توجه ندارند که تصمیم گیری‌های امامان جامعه ولایی سبک خاصی دارد.
وی با بیان اینکه حکم ولایت اجازه تضعیف مردم سالاری را به خود نمی‌دهد، همانطور که در فتنه ۸۸ نداد و دقیقاً به همین دلیل است که اجازه تضعیف نظام و قانون را نیز نمی‌دهد؛ همانطور که نداد افزود: همانطور که اجازه امیدواری دشمن خارجی را نمی‌دهد که با نابودی قوه عاقله و تصمیم گیر کشور قدمی به جلو بیایید. دشمنی که دائماً توطئه‌ها و فتنه‌های مختلفی را علیه کشور ایران اسلامی در سر می‌پروراند تا وحدت را از میان مردم بردارد، ولی، چون مردم ما گوش به فرمان، ولی امر خویش هستند و با بصیرتی که حضرت آقا تاکید زیادی بر آن دارند برخورد می‌کنند؛ دشمن نمی‌تواند به اهداف شوم خود دست یابد و دشمن راهمیشه سرافکنده خواهند نمود.
موسویان تصریح کرد: خلاصه این را هزار بار با خود مرور کنید، ولایت از بستر مردم سالاری بر می‌خیزد، نه پادشاهی.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar