احمد درویشی
نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان :
حجت الاسلام عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز جامعه اسلامی به عطر شهیدان معطر شده است
کد خبر: ۹۱۹۹۱۶۳
|
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان ،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس  ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت: شهیدان گران قدر ما در هشت سال دفاع مقدس ابهت شرق و غرب را شکستند و این جز بخاطر توکل به خداوند متعال و ایمان به نصرت الهی در رزمندگان ما حاصل نشد.

وی گفت:طبق آیه صریح قرآن شهیدان زنده اند و نزد خداوند متعال روزی می خورند و ما باید با شهیدان مانوس باشیم تا مورد شفاعت آن بزرگواران قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه ما باید در مسیر شهیدان گام برداریم گفت: نقشه راه ما امروز شهیدان هستند و فقط با پیروی از خط و مشی شهیدان است که می توان جلوی مستکبرین دنیا ایستاد و عزت این نظام را حفظ کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس گفت: بعضی ها فکر می کردند با تمام شدن دفاع مقدس فرهنگ شهادت نیز ار بین می رود ولی امروز جامعه اسلامی به عطر شهیدان معطر شده است و جامعه ای که از فرهنگ شهادت فاصله بگیرد آن جامعه مرده است.

عبادی زاده اظهار داشت: این کشور و این عزت و اقتدار و امنیت پایدار متعلق به شهداست که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و امروز این درخت نوپا تنومند شده و دیگر قطع کردن آن محال است.

وی گفت: هر جامعه ای که با شهید و شهادت خو گرفته و عجین باشد پویا و زنده است و جوانان ما در گام دوم انقلاب قطعا اینگونه خواهند بود.

حجت الاسلام عبادی زاده بیان کرد: امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که دیگر از طریق جنگ نظامی جرئت رویارویی با ملت شهید پرور ما را ندارد به همین خاطر است که جنگ فرهنگی و جنگ نرم را علیه کشور ما به راه انداخته است و ما باید با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در این جبهه هم دشمن را شکست دهیم.

امام جمعه بندرعباس  اظهار داشت: انقلاب اسلامی، امروز با دو بال سرخ شهادت و سبز مهدویت به پیش می رود و انشاالله به زودی زود این پرچم به دستان مبارک صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر (عج) خواهد رسید و جهان پر از عدل و داد خواهد شد.

در پایان مراسم از خانواده های سرافراز شهیدان دهستان درپهن تجلیل شد.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار