فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت:جشنواره چهل سالگی شجره طیبه بسیج؛فرصتی برای ارائه دستاوردهای فاخر بسیج به زبان هنر است.
کد خبر: ۹۱۹۹۳۲۹
|
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

به گزارش خبرنگار بسیج؛ سردار جهانبخش کرمی صبح امروز در اختتامیه جشنواره تولیدات فرهنگی هنری چهل سالگی شجره طیبه بسیج با اشاره به تاکید رهبری بر ارائه آثار فرهنگی هنری فاخر در جامعه اظهار داشت:بسیج میدان‌دار تحقق فرامین و مطالبات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب است و در این میدان فعالان فرهنگی و هنرمندان بسیجی پرچم‌دار هستند.

وی با بیان اینکه هدف ما این است که با تولیدات هدفمند و موثر فرهنگی و تربیت هنرمند طراز انقلاب اسلامی، نسبت به خنثی سازی هجمه‌های هنری استکبار گام برداشته و در راستای ترویج هنر انقلابی تلاش نماییم، تصریح کرد:فعالان عرصه‌های فرهنگی می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، حرکت عظیم جبهه فرهنگی انقلاب را ادامه دهند.

سردار کرمی خاطرنشان کرد:هنر امام خمینی (ره) این بود که با مجاهدت، جانفشانی و فداکاری مردم حکومت اسلامی را تشکیل دادند و هنرمردم این بود که هشت سال در مقابل همه ابرقدرت‌ها ایستادگی کرده وحماسه آفرینی کردند.

فرمانده سپاه استان به حماسه آفرینی مردم در راهپیمایی ۹۸ علیه اغتشاشات اخیر اشاره کرد و افزود: مردم انقلابی استان در حمایت از بیانات رهبری راهپیمایی نموده و برفتنه دشمن خط بطلان کشیدند.

وی در پایان  با بیان اینکه ۱۲۰ هزار شهید در هشت سال دفاع مقدس تا آخرین قطره خون خود در مقابل دشمن ایستادند، گفت: دستاوردهای این مقاومت باید زبان هنر به مردم و نسل جدید معرفی شوند.

ارسال نظرات