معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه‌وشهرسازی آذربایجان‌غربی خبر داد
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه‌وشهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در فاز نخست طرح اقدام ملی مسکن، چهارهزار و ۸۱۷ نفر در ۹ شهرستان استان نام‌نویسی کردند.
کد خبر: ۹۱۹۹۳۵۴
|
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

جلال تقی‌دخت، معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه‌وشهرسازی آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج در ارومیه اظهار کرد: در فاز نخست طرح اقدام ملی مسکن، چهارهزار و ۸۱۷ نفر در ۹ شهرستان استان نام‌نویسی کردند و بیشترین میزان نام‌نویسی در شهرستان ارومیه با یک‌هزار و ۲۰۰ فقره انجام شده است.
وی با تاکید بر اینکه کسانی که واجد شرایط طرح نباشند، در زمان بررسی درخواست‌ها حذف می‌شوند، ادامه داد: متقاضیان واجد شرایطی که در سامانه ملی این طرح ثبت‌نام و مدارک خود را تکمیل کرده‌اند، پیامک حاوی کدپیگیری را تا ۲۰ روز آینده دریافت خواهند کرد.
jتقی دخت با اشاره به اینکه فاز نخست طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در ٩ شهرستان استان اجرایی‌ می‌شود، اضافه کرد: این شهرها شامل ارومیه، خوی، نقده، سردشت، شاهین‌دژ، اشنویه، تکاب، محمدیار و سیه‌چشمه است.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه‌وشهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ظرفیت ثبت‌نام تنها در شهرهای سردشت و سیه‌چشمه پر نشده است.
تقی‌دخت ادامه داد: متقاضیان و همسران ثبت‌نام‌کنندگان برای برخورداری از مزیت‌های طرح باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از روز اول فروردین ١٣٨۴ به بعد باشند.
وی اظهار کرد: استفاده نکردن از تسهیلات مسکن در سال‌های پس از انقلاب اسلامی، متاهل بودن، سکونت بیش از پنج ساله در محل مورد تقاضا از جمله مهمترین ملزومات ثبت‌نام در این طرح بود.

انتهای پیام/ ۱۳۹۸

ارسال نظرات
آخرین اخبار