حجت الاسلام منتشلو درنشست هم اندیشی علما و نخبگان شهرستان بااشاره به نقش تاثیرگزار علما و نخبگان دربصیرت دهی به مردم گفت:گفتمان انقلاب اسلامی راه حل برون رفت ازمشکلات کنونی درکشوراست.
کد خبر: ۹۱۹۹۳۸۲
|
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان حجت الاسلام منتشلو مسوول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه دیواندره درنشست هم اندیشی علماونخبگان شهرستان با اشاره به نقش تاثیرگزار علما و نخبگان دربصیرت دهی به مردم گفت:گفتمان انقلاب اسلامی راه حل برون رفت از مشکلات کنونی درکشور است.

وی در ادامه افزود: باید جهت گیری‌ها براساس گفتمان انقلاب باشد واگر قرار است توسعه همه جانبه داشته باشیم باید به نیروی انسانی و اخلاقیات که بخش اعظم توسعه محسوب می‌شوند، توجه شود.
 

منتشلواضافه کرد:صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که دارای فراز‌های معرفتی و عمیق است، نیازمند بررسی بیشتر از سوی جامعه حوزوی است که رهبر معظم انقلاب در این بیانیه ضمن نگاهی به مسیر گذشته و با نقد کاستی‌ها و ضعف‌هایی که در مسیر چهل ساله داشتیم به بیان افق پیش روی انقلاب اسلامی پرداخته اند.


مسوول دفترنمایندگی، ولی فقیه درسپاه دیواندره ابراز داشت: رهبرمعظم انقلاب در بیانات اخبر خود فرمودند که مسیر چهل سال آینده انقلاب اسلامی روشن‌تر است، از این رو بیانیه گام دوم از جهات مختلفی نیازمند بررسی است، یکی از وظایف مهم نخبگان حوزه و دانشگاه در قبال گام دوم انقلاب، تفسیر و تبیین آن است چراکه این بیانیه در واقع عصاره‌ای از نظریات پیرامون انقلاب اسلامی است وراه حل برون رفت ازمشکلات کشورگفتمان انقلاب اسلامی است.
 
انتهای پیام/7727
ارسال نظرات
آخرین اخبار