دبیر سیاسی و محتوایی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت:به برکت خون شهدا ومجاهدت ومقاومت ملت ایران،اکنون قدرت بلامنازع منطقه هستیم.
کد خبر: ۹۱۹۹۳۸۳
|
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛سردار عبدالله مبینی در اختتامیه جشنواره تولیدات فرهنگی هنری جشنواره چهل سالگی شجره طیبه بسیج با بیان اینکه یکی از اتفاقات مهم در قرن ۲۱ وقوع انقلاب اسلامی بود، اظهار کرد: این انقلاب خارج از توان و برنامه ابرقدرت‌های دنیا بود.

 

وی بیان اینکه انقلاب اسلامی سرچشمه تحولات در منطقه شد، گفت: سرچشمه حوادث روی داده بیست سال نخست قرن ۲۱، ریشه در انقلاب اسلامی دارد.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب ریشه زدن شجره طیبه انقلاب ناب اسلامی در کشور شد، گفت: این شجره به مرور در سایر کشورها نیز ریشه زده شده است.

 

دبیر سیاسی و محتوایی مجمع جهانی بیداری اسلامی با اشاره به عجز دشمن در مقابله نظامی با ایران اسلامی بیان کرد: دشمن به جنگ نرم روی آورده و همه دشمنان ایران اسلامی در این زمینه متحد شدند.

 

مبینی با بیان اینکه دشمن با تحریم و فشار اقتصادی سعی دارد، ایران را تحت فشار قرار دهد، عنوان کرد: این فشار برای جبران شکست‌های متعدد دشمنان ایران بود که خوشبختانه ملت شریف ایران رادمردانه وباشجاعت ازین تحریم ها سربلند بیرون خواهند آمد.

 

وی با بیان اینکه اسلام همواره در فشار و توطئه رشد کرده است، بیان کرد: این یک امتحان الهی برای مشخص شدن عیار بوده وبستری را فراهم میکند که از مسیر اسلامیت ومکتب فکری امام راحل ومنویات وتدابیرارزشمند خلف صالح امام خارج نشویم.

 

دبیر سیاسی و محتوایی مجمع جهانی بیداری اسلامی ادامه داد:در چهل سال دوم انقلاب اراده الهی براین قرارگرفته که به تدریج زمینه ی آغاز حکومت منجی بشریت که به آن بشارت داده شده را فراهم آوریم وان شاالله پرچم عدالت را به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

 

وی با بیان اینکه باید در مسیر رهنمودهای بنیانگذار کبیر انقلاب حرکت کرد، گفت: در سردرگمی‌ها باید از بیانات مقام معظم رهبری پیروی کرد.

 

مبینی با بیان اینکه پیش از انقلاب، ایران ژاندارم منطقه بوده است، گفت: این در حالی است که امروز انقلاب اسلامی به یک قدرت تبدیل شده و همه توطئه دشمنان را خنثی می‌کند.

 

دبیر سیاسی و محتوایی مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه در چهل ساله دوم نقش هنرمندان پررنگ‌تر می‌شود، بیان کرد: هنرمندان می‌توانند با هنر خود تاریخ را ماندگار کنند.

 

وی با بیان اینکه نباید از تهدیدات و تحریم‌ها بهراسیم، عنوان کرد: باید رویدادها و رخدادها را به نمایش گذاشت.

ارسال نظرات