سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۰۱۳۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸- ۵۹: ۱۲
مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل:
مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: رسانه‌ها منابع عمده تربیتی وپویایی هر جامعه‌ای بشمار می‌روند واین ابزار امروزه چنان خود را در زندگی انسانی رسوخ داده که دسترسی به جامعه‌ای با فرهنگ وهنر وپویا بدون آن محال ودست نیافتنی است
رسانه یکی از همهترین ابزار برای زندگی بشر است/۸ دی اختتامیه جشنواره ابوذر اردبیل
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سرهنگ پاسدار علی لطفی بعد از ظهر امروز در نشست خبری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل اظهار داشت: آنچه امروز بیشتر ذهن‌ها را به خود مشغول کرده واز هر حوزه‌ای صحبت می‌شود ویا جهت پیشگیری از موضوع‌های مختلف در اجتماع حرفی زده می‌شود نام رسانه در اذهان می‌پیچد

وی افزود: رسانه‌ها منابع عمده تربیتی وپویایی هر جامعه‌ای بشمار می‌روند و این ابزار امروزه چنان خود را در زندگی انسانی رسوخ داده که دسترسی به جامعه‌ای با فرهنگ وهنر و پویا بدون آن محال و دست نیافتنی است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: برای اینکه تنها از طریق آن می‌توان در زمان‌های مختلف در حیطه‌های آموزشی واطلاع رسانی و آگاه سازی و تفریح و سرگرمی و تربیتی و تولید فرهنگ مولد و بصیرت افزایی به مخاطبان تاثیر گذاشت وهدایت کرد تا جامعه‌ای پویا و توانا بوجود آید لذا هم مسئولین امر برای کلیه برنامه‌ها جهت تشکیل جامعه حیاتبخش باید به آن توجه کنند و هم مخاطبان جامعه برای اینکه ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که امپراتوری رسانه‌ای با سوار شدن برموج رسانه بر علیه جوامع مستقل ودینی دسیسه‌های مختلفی می‌چیندودر این میان بر علیه اسلام ناب محمدی (ص) بیشتر از همه موضوع‌ها حمله می‌کنند تابه زعم خود آن را خدشه دار کنند، ولی الحمدلله با تلاش رسانه‌های انقلاب اسلامی با تمام امکانات تا امروز موفق نشده اند نخواهند شد.
رسانه یکی از همهترین ابزار برای زندگی بشر است/۸ دی اختتامیه جشنواره ابوذر اردبیل
 
لطفی تصریح کرد: رسالت رسانه‌های متعهد در دفاع از شان و منزلت دین مبین اسلام بیش از پیش همت جهادی می‌خواهد تا بتواند در مقابل این دسیسه‌ها مقاومت کند ویکی از روش‌ها توجه به جشنواره هاست که جشنواره ابوذر برای کمک به این موضوع فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: در این مبارزه توجه به اصل و بنیاد انقلاب اسلامی که همان منویات، ولی زمان است مهمترین موضوع است که رسانه‌های ما به آن توجه کنند.

وی در خصوص پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان اردبیل بیان کرد: همه محور‌های این جشنواره باتوجه به این موضوع طراحی وعملیاتی شده است و امسال هم در ۱۰ محور و ۹ بخش این جشنواره صورت پذیرفته، که این محور‌ها عبارتند از: دفاع مقدس وجبهه مقدس واقتصاد مقاومتی ورونق تولید ومبارزه با آسیب‌های اجتماعی ودستاورد‌های انقلاب اسلامی و بصیرت افزایی و دشمن شناسی و بسیج و حوزه‌های اقدام و محرومیت زدایی و مسائل صنفی و دغدغه‌های اجتماعی خبرنگاران می‌باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل افزود: دو بخش ویژه گام دوم انقلاب اسلامی وسازگاری با کم آبی با تکیه بر مدیریت مصرف آب که همه محور‌ها مسائل مختلف کشور اسلامی ما می‌باشد که با کمک رسانه‌ها می‌شود کمک شایان توجهی را انجام داد و ۱۶۳۷ اثر عزیزان رسانه‌ای نشر داده و ارسال نموده اندکه ۶۹۸ قطعه عکس و ۱۳۴ گزارش تصویری وخبری و ۱ عدد موشن گرافی و هشتصد و چهار اثر نوشتاری به دبیرخانه جشنواره در استان ارسال کرده اند.
رسانه یکی از همهترین ابزار برای زندگی بشر است/۸ دی اختتامیه جشنواره ابوذر اردبیل
 
لطفی گفت: پس از هشت روز داوری در بخش‌های تیتر و یادداشت و مقاله و عکس و گزارش خبری مکتوب و مصاحبه و خبر و گزارش تصویری و مدیا و موشن گرافی برگزیدگان جشنواره مشخص و از رسانه‌های مختلف و خدوم استان تعیین شده اند که آیین اختتامیه این جشنواره در تاریخ هشتم دی ماه بعد از نماز مغرب وعشاء در سالن ولایت سپاه استان با حضور سخنران کشوری جناب آقای ضرغامی رئیس سابق صدا وسیما و عضو شورا‌های عالی فضای مجازی وانقلاب فرهنگی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با بیان اینکه ضعف خبری در مطبوعات اردبیل کاملا مشهود است، اظهار کرد: آنچه بنظر می‌رسد ما در بخش گزارش نویسی رشد قابل توجهی داریم، ولی در بخش‌های دیگر مشکل داریم واز سوی دیگر نشریات استان ما در تولید خیلی مشکل دارند و این موضوع توجه مسئولین را می‌طلبد که فکری محققانه به این موضوع داشته باشند.
 
وی گفت: مسئولین و مطبوعات و صاحبان مطبوعات باید روزی که مجوز دادن را معجزه می‌گفتند حالا معجزه نشان دهند و این وضعیت را سامان دهند انشا الله که روز قیامت جوابی داشته باشند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar