سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۰۱۵۶۳
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۸- ۴۹: ۱۱
در حال حاضر صورت می گیرد؛
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر بیش از 29 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند و از خدمات مستمر این نهاد بهره مند هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، مجید مومنی در نشست تجلیل از کارکنان حامی اکرام ایتام و محسنین شاغل در اداره کل نوسازی مدارس استان بیان کرد: حضور در عرصه نیکوکاری یک تکلیف انسانی و دینی است.


وی ادامه داد: رسیدگی به نیازمندان و ایتام توفیق الهی است و کسانی که در این مسیر نورانی گام برمی دارند باید این نعمت را قدر بدانند.


مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: یتیم و رسیدگی به ایتام از حساسیت خاصی برخوردار است و برای این امر سفارش و توصیه های زیادی شده است.


وی افزود: در حال حاضر هزار و 614 یتیم در استان تحت حمایت هستند که برای حمایت از این تعداد یتیم 14 هزار و 226 حامی در قالب طرح اکرام ایتام با این نهاد همکاری دارند و کارکنان اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان هم حمایت از 14 یتیم را بر عهده دارند.


مومنی با اشاره به سیاست توانمندسازی مددجویان خاطرنشان کرد: حمایت مادی بخشی از خدمات این نهاد است، بخش مهم و قابل توجه مربوط به توانمندسازی خانواده های تحت حمایت است که از طرق مختلف ، به ویژه از طریق اشتغال زایی برای نیازمندان اجرا می شود.


مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: وقتی مددجو دارای شغل باشد، درآمدزایی برای وی حاصل شده در نتیجه به کمک دیگران نیاز ندارد و این آغاز خروج از فقر و محرومیت است که به ارتقای اقتصاد جامعه نیز کمک می کند.


مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان نیز گفت: رسیدگی به محرومان یک وظیفه و رسالت انسانی و دینی است که همه ما تلاش می کنیم در این راه قدم برداریم و خدمت به محرومان را مورد توجه قرار دهیم.


عسگرعلی جوانبخت یادآورشد: مشارکت در طرح اکرام برای کمک به ایتام مدتی است آغاز شده و همکاران به مرور در حال پیوستن به جمع نیکوکاران هستند.

1001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar