سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۰۱۷۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۸- ۴۸: ۱۴
استاندار چهارمحال و بختیاری تأکید کرد:
استاندار چهارمحال و بختیاری بر تسریع در روند بررسی قانونی و پیگیری تخریب محل آبگیر طرح ملی "بِن به بروجن" تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ استاندار چهارمحال و بختیاری در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با بیان اینکه؛ شورای امنیت کشور بر ادامه اجرای طرح انتقال آب بن به بروجن نظر و تاکید دارد، بر تشریح در روند بررسی قانونی و پیگیری تخریب محل آبگیر طرح ملی انتقال آبِ بن به بروجن تأکید کرد.

اقبال عباسی، اقدام تخریب کنندگان آب گیر طرح ملی انتقال آب بِن به بروجن را باعث ضربه زدن به روند اجرایی طرح های ملی دانست و خواستار برخورد مقامات قضایی و انتظامی استان اصفهان با عوامل تاثیرگذار و تخریب‌کنندگان آب‌گیر طرح انتقال آب بن به بروجن شد.

عباسی به مجوزهای قانونی و ردیف های اعتباری ملی طرح انتقال آبِ بن به بروجن اشاره کرد و گفت: شرکت آب منطقه‌ای استان چهارمحال و بختیاری به هیچ‌وجه از اجرای طرح انتقال آب بن به بروجن عقب‌نشینی نمی‌کند.

وی تاکید کرد: نمایندگان مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی پیگیر این موضوع و تسریع در روند رسیدگی به مساله تخریب محل آب‌گیر طرح انتقال آب بن به بروجن هستند و این مساله را از طریق قوه قضاییه، نیروی انتظامی و شورای امنیت کشور پیگیری می‌کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: استان اصفهان به عنوان مسوول تامین امنیت اجرای آب‌گیر طرح انتقال آب بن به بروجن مشخص شده و در برابر این اقدام تخریب‌کنندگان آب‌گیر طرح انتقال آب بن به بروجن باید تخریب کنندگان را شناسایی و معرفی کند.

گفتنی است؛ طرح ملی انتقال آب بِن به بروجن دارای پیشرفت 80درصدی است، که مصوبه دو دولت را دارد و با اجرای این طرح، مشکل آب آشامیدنی بالغ بر 460 هزار نفر از ساکنان 11 شهر و 13 روستای استان چهارمحال و بختیاری حل می شود.

لازم به ذکر است؛ در نیمه مهرماه امسال نیز محل آب‌گیر طرح انتقال آب بن به بروجن از سوی برخی افراد  تخریب شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: