سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۰۲۲۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۸- ۰۷: ۱۳
دستیار و مشاور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران:
دستیار و مشاور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از ۹ دی به عنوان یک روز باشکوه در تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: این روز همانند روز قدس و ۲۲ بهمن ماه یکی از یوم الله های انقلاب اسلامی است که برای ما بسیار ارزشمند است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در نشست بصیرتی در هریس، 9 دی را نمونه‌ای از قدرت اجتماعی کشور دانست و ادامه داد: این روز بروز و تبلور قدرت کامل اجتماعی کشور ما است.

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در نشست بصیرتی در شهرستان هریس از ۹ دی به عنوان یک روز باشکوه در تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: این روز همانند روز قدس و ۲۲ بهمن ماه یکی از یوم الله های انقلاب اسلامی است که برای ما بسیار ارزشمند است.

فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا کشور خاطرنشان کرد: حماسه تاریخی و ماندگار یوم ا... نهم دی بی‌شک از بی‌نظیرترین حرکت خودجوش مردمی همراه با بصیرت عاشورایی و ولایتمداری مثال‌زدنی در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی به‌منظور حفظ وحدت و حراست از اسلام و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های این نظام قدرتمند هست و این حماسه فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری، دشمن‌شناسی و ولایتمداری همراه با غیرت دینی و انقلابی در صفحه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران رقم زد.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه دشمنی استکبار جهانی و ایجاد فتنه‌های داخلی در نظام ما توسط نظام سلطه همواره ادامه دارد، گفت:  مهم‌ترین راهکار توفیق در برابر فتنه‌ها، اتحاد حول محور ولایت است.

وی به جریانات سیاسی درون کشور هم اشاره ای کرد و گفت: بعضی‌ها در بعضی از احزاب می خواهند نان را به نرخ روز بخورند و دنبال این نیستند که منشور احزاب به نتیجه برسد.

امیر اسماعیلی اظهار کرد: حزب و احزاب منشوری دارندو منشورشان در آخر مثل سلام نماز یک نتیجه باید بدهد و آن تقویت سیاسی جامعه است .

وی با اشاره به اینکه حضرت آقا فرمودند که احزاب سیاسی موجب حیات جامعه و شکوفایی افکار می‌شود، گفت: این در صورتی است که برابر قانون عمل کنند نه اینکه همدیگر را و اشخاص را تخریب کنند و موجب التهاب جامعه شود.

وی گفت: اتفاقاتی که در سال ۸۸ و سال۹۶ و امسال افتاد پیش از اینکه دشمن ایجاد التهاب و شانتاژ کند بعضی از آدم هایی که نویسنده بودند و قلم می‌زدند در بعضی از رسانه‌ها و منتسب به بعضی از احزاب بودند جامعه را ملتهب کردند.

اسماعیلی با اشاره به قدرت نمایی کشور بخصوص جوانان ما در مقابل شناورها و هواپیماهای سایر کشورها بخصوص آمریکا در طول چند سال اخیر، گفت: این جوانان باعث شدند جنگی رخ ندهد و باید گفت در بحث حفاظت از امنیت هوا، زمین و دریا، نیروهای سپاه و ارتش و ناجا با یکدیگر رقابت همراه با رفاقت دارند.

مشاور فرمانده ارتش با تاکید بر اینکه باید به جوانان نسل سوم و چهار انقلاب اعتماد کرد و به آنان پست های مهم را سپرد، خاطرنشان کرد: حضرت آقا بر جوانگرایی تاکید دارند .

وی با تاکید بر اینکه پا به سن گذاشته ها باید به جوان‌ها میدان بدهند، گفت: باید خط اول و دوم را جوان کنیم تا شاهد رونق و پیشرفت کشور باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar