سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۰۸۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸- ۳۵: ۱۲
مسئول بسیج سازندگی خبر داد:
سرهنگ زهرایی گفت:تاکنون روزانه ده هزار پخت غذای گرم،توزیع ۱۵۰۰بسته معیشتی، تهیه وتوزیع هزار قلم کلای ضروری گرمایشی، 12 هزار تخته پتو و حضور ۷۰ گروه جهادی بسیج به تعداد 3500 نفر و ۱۰تیم ویژه پزشکی انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی گفت: از روزگذشته با بازدید سردارسلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین همراه با فرماندهان سپاه های استانی کرمان، خراسان جنوبی وسیسنان وبلوچستان در بازدید ازمناطق و روستاهای سیل زده مناطق کنارک و دشتیاری؛ با حضور سپاهای استان های قرارگاه امداد رسانی بسیج را تشکیل داده و تصمیمات زیر اتخاذ شد که به شرح زیر می باشد:

1-سپاه های  کرمان وخراسان جنوبی و بنیادتعاون بسیج ماشین آلات ودستگا ههای سنگین مورد نیاز را برای ترمیم جاده های تخریب شده و مزارع و بندهای خاکی به سپاه سلمان ارسال کنند.
2-تیم های تخصصی بسیج کشاورزی با همکاری منابع طبیعی براوردها و راهکارها واقدامات فوری را درمناطق به عمل آورند.
3-آشپزخانه ها و نانوایی از سپاه های اصفهان،خراسان جنوبی،کرمان و فارس به ظرفیت موجود اضافه و پخت غذای گرم به 40 هزار پرس در روز برسد.
4-اقلام ضروری گرمایشی وخشکبار که توسط سپاه ها در سطح کشور در حال جمع آوری است بفوریت به سپاه سلمان ارسال و درحداقل زمان با برنامه مشخص به همه روستاییان تحویل شود.
5-گروهای جهادی تخصصی بسیج با هماهنگی بسیج سازندگی و بنا به نیاز اعزام شوند واز گروه های عمومی هم استان استفاده شود.
6-بنیادتعاون بسیج و بسیج جامعه پزشکی در ویزیت وادامه درمان رایگان مردم روستاها اقدام کنند و دو بیمارستان صحرایی وتیم های جدید پزشکی همراه با دارو و امکانات کامل درمنطقه مستقرشوند.

وی افزود: تاکنون روزانه ده هزار پخت غذای گرم، توزیع ۱۵۰۰بسته معیشتی، تهیه وتوزیع هزار قلم کلای ضروری گرمایشی، 12 هزار تخته پتو و حضور ۷۰ گروه جهادی بسیج به تعداد 3500 نفر و ۱۰تیم ویژه پزشکی انجام شده است.
وی در پایان افزود: جوانان گروههای جهادی وبسیج از نسل حاج قاسم ها هستند وبه نام ویاد شهدای جبهه مقاومت هر جهادگر یک خدمت را انجام می دهد و ما تا پایان درکنارمردم هستیم و افتخارمی کنیم که خداوند توفیق نوکری وخدمتگزاری به مردم شریف ایران را به ما ارزانی داشته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar