سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۱۰۲۱۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸- ۰۴: ۱۳
پیام تصویری فرمانده سپاه آذربایجان شرقی به رویداد تولیدات تخصصی فضای مجازی استان:
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تولیدات تخصصی فضای مجازی بستر ظهور و حضور نیروهای تخصصی انقلاب است، اظهارداشت: ما به عنوان سپاه و بسیج آماده حمایت و پشتیبانی از ورود همه جانبه و جدی بسیجیان، نیروهای انقلاب و معتقد به آرمان‌های انقلاب در حوزه‌های گیم، پویانمایی و نرم افزار و... هستیم تا حرف‌های جدی برای گفتن داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، عابدین خرّم در پیامی تصویری به دومین رویداد ۴۸ ساعته تولیدات تخصصی فضای مجازی آذربایجان‌شرقی گفت: اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است و یکی از ابعاد مهم فضای مجازی تولیدات تخصصی می‌باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از بعد معرفتی غنی برخوردار است، افزود: علی‌رغم این مساله اما در حوزه تخصصی ضعف‌های جدی وجود دارد و لذا این رویدادها برای کاهش ضعف‌ها و حرکت به سمت پیشرفت و تعالی در حوزه تخصصی است.

سردار خرم با اشاره به اینکه این رویداد بستر ظهور و حضور نیروهای تخصصی انقلاب است، عنوان کرد: ما به عنوان سپاه و بسیج آماده حمایت و پشتیبانی از ورود همه جانبه و جدی بسیجیان، نیروهای انقلاب و معتقد به آرمان‌های انقلاب در حوزه‌های گیم، پویانمایی و نرم افزار و... هستیم تا حرف‌های جدی برای گفتن داشته باشند.

وی اضافه کرد: به عنوان سپاه و بسیج آماده حمایت و پشتیبانی از ورود همه جانبه و جدی بسیجیان، نیروهای انقلاب و معتقد به آرمان‌های انقلاب در حوزه‌های گیم، پویانمایی و نرم افزار و... هستیم تا حرف‌های جدی برای گفتن داشته باشند.

 رویداد  تولیدات تخصصی فضای مجازی در محورهای گیم با موضوعات شهدای مقاومت و ملت مقاومت، پویا نمایی با موضوع «باید قوی شویم» و محور نرم افزار با موضوع «رونق تولید و‌ اقتصاد مقاومتی» به مدت دو روز در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی برگزار می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar