معاونت فرهنگی و هنری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از برگزاری مسابقه داستان نویسی در ایام دهه فجر با موضوع انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت خبر داد.
کد خبر: ۹۲۱۳۴۹۴
|
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، معدنی پور با اشاره به محورهای مسابقه، اضافه کرد این مسابقه در دو بخش داستان کوتاه و داستان کوتاهِ کوتاه برگزار می گردد. وی ضمن تشریح جزییات مسابقه، شرایط حضور آثار در این مسابقه را این طور عنوان کرد : در بخش داستان کوتاه هر داستان باید حداقل 1500 و حداکثر 5000 کلمه باشد. آثار ارسالی نباید در هیچ جشنواره‌ و مسابقه ای حائز رتبه یا برگزیده شده باشند و آثار ارسالی قبلاً در مجموعه داستان‌های فردی یا جمعی به‌صورت کتاب منتشر نشده باشند. (انتشار اثر در نشریات محلی شامل این محدودیت نمی‌شود.)
همچنین در بخش داستان کوتاهِ کوتاه، تنها تفاوت شرایط در تعداد کلمات داستان است که نباید از250 کلمه بیشتر باشد.
وی ضمن اشاره به نداشتن شرایط سنی برای شرکت در مسابقه بیان داشت : هر شرکت‌کننده می‌تواند برای هر بخش تنها یک داستان ارسال کند.
ایشان شیوه ارسال آثار را اینگونه شرح داد : هر اثر باید در فایلی جداگانه و در قالب word، با فونت B Nazanin با اندازه‌ی قلم ۱۴ در صفحه A4به پست الکترونیکی: mozenashr8@gmail.com  ارسال شود. لازم است مشخصات صاحب اثر شامل نام اثر، نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تماس، آدرس پستی و نشانی الکترونیکی در صفحه ای جدا  به اثر ضمیمه شود.
در انتها نیز ضمن دعوت از اهالی قلم در هر سن و صنفی برای شرکت در این مسابقه اعلام کرد آثار منتخب در هر بخش توسط انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قالب کتاب های جداگانه  منتشر می شود و به آثار برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

ارسال نظرات