سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۱۶۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸- ۵۴: ۰۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد درباره انتخابات افزود: باید به کسی رأی داد که انقلابی باشد و اقدام و عملش یکی باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از نجف آباد؛ سلسه جلسات شمیم معرفت مسجد جامع شهر جوزدان نجف آباد به مناسبت دهه فجر با سخرانی فرمانده ناحیه بسیج نجف آباد و برگزاری میزخدمت مدیریت جهادی با حضور مسؤلین شهر جوزدان و شهرستان نجف آباد برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد در این مراسم گفت: انتخابات یکی از مهم ترین رویداد های کشور است و ما باید هوشیار باشیم و بر نامه های که دشمن ما آمریکا برای این انتخابات قرار است اجرا کند را شناسایی کنیم و با آن ها مقابله کنیم.

صفرپور ادامه داد: دشمن فکر می کرد با شهادت حاج قاسم انقلاب ما تمام شده است و کار نظام تمام است ولی این خیال باطل دشمن است؛ شهادت حاج قاسم باعث شد تا انقلاب ما زنده تر شود و باعث شد تا اتحاد مردم جمهوری اسلامی ایران بیشتر بشود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد درباره انتخابات افزود: باید به کسی رأی داد که انقلابی باشد و اقدام و عملش یکی باشد.

وی گفت: مردم باید در انتخاب خود هوشیار باشند، کسی را انتخاب کنند که دارای مدیریت جهادی و تفكر جهادی باشد و به وعده هایی که می دهد عمل کند؛ هم مردم و هم مسؤلین باید هوشیار باشند و نقشه های دشمن را بشناسند و با آنها مقابله کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد تأکید کرد: قطعا دشمن برای این انتخابات برنامه های دارد که باید مراقب این بر نامه باشیم. با رای می توانیم با نقشه های دشمن که برای این انتخابات و انتخابات دیگر مقابله کنیم.

سرهنگ صفر پور گفت: امروز هم مردم ما به آگاهی رسيده اند و می دانند چه کسی را انتخاب کنند که دارای روحیه ای انقلابی باشد و مديریت جهادی را سر لوحه کار خود قرار دهد.

صفر پور در پایان گفت: همه نیروهای نظامی آماده این هستند که برای انتخابات امنیت را فراهم کنند که انتخابات سالم را داشته باشیم .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar