سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۱۶۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸- ۲۲: ۱۳
دوره مطالعات نظری عکاسی (با تاکید بر مطالعات فلسفی و حِکمی)

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج، خانه عکاسان ایران ، دوره  مطالعات نظری عکاسی باتاکید بر مطالعات فلسفی و حِکمی را در طی دوره‌ای شش ماه توسط سید احسان باقری برگزار خواهد کرد.

در این دوره هنرجویان با مباحث همچون،چیستی و فلسفه هنر متعهد از دیدگاه اسلام وجریان شناسی عکاسی ایران و جهان، نقد محتوایی عکس، بازخوانی اندیشه ها و شناخت اندیشمندان برتر هنر متعهد ، اخلاق در عکاسی،نسبت و ارتباط عکاسی با علوم انسانی و.... آشنا می شوند.

 براساس این گزارش این کلاس به صورت مشارکتی برگزار خواهد شد و  هنرجویان برای هر جلسه منابع مطالعاتی معرفی شده را مطالعه نموده و مکلف به جمع آوری مطالب جدید مرتبط خواهند بود. جمع بندی مباحث به عهده مدرس می باشد. همچنین این جلسات  در طی دوره‌ای 6 ماهه و به صورت یک هفته در میان در 12 جلسه برگزار می‌شود. 

لازم به ذکر است که هزینه دوره برای افراد پذیرفته شده در مصاحبه رایگان است. پایان مهلت ثبت نام،30 بهمن 1398 است، و مصاحبه از اول اسفند ماه تا 15 اسفند سال جاری برقرار خواهد بود و کلاس‌ها از فروردین ماه سال 1399 شروع خواهد شد. پس از اتمام این دوره هنرجویان گواهی شرکت در دوره را از خانه عکاسان ایران را دریافت خواهند نمود و البته از هنرجویان برتر، برای انجام پروژه های مطالعاتی و پژوهشی مرتبط با عکاسی دعوت به همکاری خواهد شد.

جهت پیش ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز با شماره 02188895246 و یا شماره موبایل 09032792407 (سرکار خانم خواجوی) تماس حاصل نمایید.

خانه عکاسان ایران برگزار می کند

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: