سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۱۷۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸- ۰۸: ۰۰
هادی سیاسی سپاه اسکو:
هادی سیاسی سپاه اسکو با اشاره به ضرورت ادامه راه شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: بر همگان واجب است تا راه این شهید والا مقام را ادامه دهند و یکی از راه هایی که ما می توانیم خودمان را در پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب و پیروی از راه این شهید والامقام به اثبات برسانیم، شرکت پرشور در انتخابات است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مرتضی جباری پور در نشست روشنگری حوزه فاطمیون اسکو با توصیف ویژگی های اخلاقی و رفتاری شهید حاج قاسم سلیمانی که عمر خود را در راه مبارزه صرف کرد، ایشان را مصداق آیه شریفه «من المومنین رجال صدقوا ما عاهدالله علیه» دانست.

وی گفت: تقارن 22 بهمن امسال با اربعین سردار سلیمانی موجب شد شور و حال دیگری در راهپیمایی به وجود بیاید و این حرکت عظیم مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب باشد.

جباری پور با اشاره به ضرورت ادامه راه شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: بر همگان واجب است تا راه این شهید والا مقام را ادامه دهند و یکی از راه هایی که ما می توانیم خودمان را در پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب و پیروی از راه این شهید والامقام به اثبات برسانیم، شرکت پرشور در انتخابات است.

وی اضافه کرد: دشمنان تلاش می کنند مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کنند و به وسیله این توطئه، به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند ولی به حول قوه الهی بار دیگر مردم با شرکت خود دشمنان را مایوس خواهند کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar