سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۱۷۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸- ۱۶: ۱۰
مجتبی زارعی:
دکتر مجتبی زارعی عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس و رییس سازمان بسیج اساتید کشور، در یادداشتی خطاب به رییس جمهور نوشت: برای اعتماد غلط هفت ساله به جنتلمن‌های فرودگاه بغداد از پیشگاه ملت بزرگ ایران عذرخواهی کنید!

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، در یادداشت این استاد دانشگاه چنین آمده است:

رییس جمهور گفت که سردار سلیمانی به سمت میدان جنگ نمی رفت که شهید شد بلکه بسوی میدان دیپلماسی می رفت!؟

از قضا من می خواهم با رییس جمهور موافقت کنم و می گویم: شما با هنر دیپلماسی چکار کردید که سردار خسته تن ملت از میدان های نبرد برای نجات هنر مذاکره و جلوگیری از سقوط صلاحیت های حرفه ای وزارت خارجه، جان عزیزش گرفته شد!؟

آقای رییس جمهور! من که می گویم برجام تان موجب ترور سپهسالار ایران و اسلام شد اما اگر شما بگویید نه! می گویم بسیار خوب! همین بیان شما درباره نوع شهادت سردار، خود اعترافی است تکان دهنده که شما و تیم مرکزی حاکم بر وزارت خارجه چیزی از دیپلماسی نمی دانید و بارتان بر دوش سرباز وطن بود؛

آقای رییس جمهور! به قول خودتان سردار را که به قربانگاه مذاکره فرستادید! لااقل به نتایج رفراندوم و قیام پسا ترور مردم تهران و شهرها و روستاهای ایران پایبند باشید و بیایید برای اعتماد غلط هفت ساله به جنتلمن های فرودگاه بغداد از پیشگاه ملت بزرگ ایران عذرخواهی کنید! ایرانیان کریم اند و شاید شما را بخشیدند!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar