سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۱۸۱۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸- ۲۷: ۱۱
چهارمین دوره جبرانی رزم مقدماتی سرباز با هدف آموزش رزم مقدماتی و ارتقای سطح آمادگی نیرو‌های وظیفه برگزار شد
به گزارش خبرگزاری بسیج استان سمنان فرمانده‌ی مرکز آموزش سپاه استان سمنان از برگزاری موفقیت آمیز چهارمین دوره‌ی جبرانی رزم مقدماتی سرباز با نام و یاد شهید حاج محمود اخلاقی در مرکز آموزش سپاه استان خبر داد.
برادر پاسدار محمد مطهری نژاد با بیان این خبر افزود: در این دوره فراگیران از ۳ استان گلستان، قم و سمنان حضور داشتند. این دوره با هدف آموزش رزم مقدماتی و ارتقای سطح آمادگی نیرو‌های وظیفه در مدت دو هفته بصورت شبانه روزی برگزار و از مربیان مجرب استان همیاری گرفته شده است.
وی تصریح کرد: دوره‌ی جبرانی رزم مقدماتی سرباز یک دوره‌ی کشوری بوده و برای بسیجیانی که مدارک کافی را دارند از آموزش (۲ ماهه) کفایت می‌کند و کلیه‌ی سربازان جهت ورود به خدمت سربازی می‌بایست در این دوره‌های آموزشی شرکت نمایند.
وی افزود: شهادت مظلومانه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست امریکای جنایتکار که خبر تلخ آن در طول برگزاری این دوره به گوش رسید، عزم‌ها را راسخ‌تر و شوری بیش از پیش انقلابی در دل فراگیران این دوره انداخت، چنان که سربازان راسختر از قبل و با نیت نابودی امریکای جنایتکار و هم پیمانانشان در تمام جهان گام بر میداشتند.
همچنین در مراسم اختتامیه این دوره که با حضور معاون تربیت و آموزش سپاه قائم آل محمد عج استان سمنان برگزار شد، سرهنگ پاسدار سجاد صفا با اشاره به اقامه نماز زیبای حضرت امام خامنه‌ای بر پیکر پاک شهید سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی به اهمیت موضوع اخلاص در عمل جوانان پرداخت و گفت: اخلاص در عمل یک دنیا را مجذوب خود می‌کند همانگونه که سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی با شهادت مظلومانه‌ی خود نه تنها مردم ایران بلکه جهان اسلام و همه‌ی انسانیت و آزادی خواهان دنیا را بیدار نمود.
وی افزود: فرق ما پاسداران با شما سربازان فقط در رنگ لباسمان است و حرکت در مسیر شهیدان به رنگ لباس و سایر مادیات دنیا نیست.
لازم به ذکر است مرکز آموزش امام حسین (ع) سپاه استان سمنان یکی از مراکز مجاز به برگزاری دوره‌ی جبرانی رزم مقدماتی سرباز در کشور است که بر اساس قانون از سراسر کشور پذیرش دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar