سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۱۸۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸- ۰۳: ۱۲
استاندار قم
استاندار قم گفت: دشمن با پیش بردن پروژه ناکارآمد جلوه دادن نظام به دنبال مشارکت پایین مردم در انتخابات است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، بهرام سرمست امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی در سالن جلسات استانداری قم اظهار داشت: تمام افراد ذی‌نفوذ و دلسوز به نظام باید با بیان دستاورد‌ها و وضعیت حساس کنونی در راستای جلب مشارکت بالا تلاش کنند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های غربی در مسیر ایجاد یاس و ناامیدی گام برمی‌دارند، افزود: ایجاد روحیه نشاط اجتماعی و امیدآفرینی در استان مسئله اجتناب‌ناپذیری است.

استاندار قم با تأکید بر اهمیت ایجاد بستر لازم برای حضور حداکثری در انتخابات دوم اسفند گفت: دشمن با پیش بردن پروژه ناکارآمد جلوه دادن نظام به دنبال مشارکت پایین مردم در انتخابات است.

وی با تأکید بر بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌کاره درمانی استان تصریح کرد: با اتمام طرح‌های نیمه‌کاره، وضعیت قم در گردشگری سلامت بهبود می‌یابد.

سرمست اظهار داشت: توریست درمانی مهم‌ترین اولویت قم در مسئله درمان و نظام سلامت است و با طرح‌های درمانی در دست اجرا وضعیت استان قم در جذب گردشگران سلامت و سرانه‌های درمانی جهش قابل‌توجهی پیدا خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی امیرالمؤمنین (ع) قم وضعیت قم در توریست درمانی و گردشگران سلامت نسبت به وضعیت کنونی به رشد چشمگیری همراه می‌شود، در حال حاضر تناسب درستی بین ظرفیت واقعی و تعداد گردشگران سلامت وجود ندارد.

سرمست با اشاره به اهداف اصلی استان در برگزاری انتخابات دوم اسفندماه تأکید کرد: امنیت، سلامت، رقابت‌پذیری سالم و مشارکت پرشور و حداکثری مهم‌ترین سیاست استان در انتخابات پیش رو است.

استاندار قم گفت: رعایت اصل عدالت در اختیار قرار دادن فضا‌های تبلیغاتی و فضا‌های عمومی شهر در بین تمام داوطلبان باید دنبال شود و تمام دستگاه‌های اجرایی ملزم به پاسخگویی به فرمانداری در مسیر برگزاری مطلوب انتخابات می‌باشند.

انتهای پیام
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: