سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۲۱۸۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸- ۴۳: ۱۲
دوره توانند سازی فعالین اردوهای جهادی دانشجویان استان البرز با حضور رضا غلامزاده دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع)، صادق مفرد مسئول حرکت های جهادی کشور و بهرام زمانی استاد دانشگاه در شهر مقدس قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، دوره توانمندسازی فعالین اردوهای جهادی دانشجویان استان البرز با حضور رضا غلامزاده دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع)، صادق مفرد مسئول حرکت های جهادی کشور و بهرام زمانی استاد دانشگاه در شهر مقدس قم برگزار شد.

رضا غلامزاده دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) با توجه به آمارهای موجود به تشریح حاشیه نشینی در استان البرز پرداخت.

در ادامه صادق مفرد مسئول حرکت های جهادی کشور با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با مسئولین اردوهای جهادی، گفت: دانشجویان باید نسبت به حضور و نقش صد در صدی جوانان در حرکت های جهادی و خدمت رسانی به مناطق محروم اهتمام ویژه ایی داشته باشند.

بهرام زمانی استاد دانشگاه به تبیین فعالیت های جهادی و خدمت رسانی بر شاخصه ی مخاطب محوری و ساختار محوری پرداخت و گفت: فعالیت های جهادی با اهداف خودسازی، کسب علم و معرفت،مسئولیت پذیری و خدمت گذاری صادقانه در مناطق محروم و کم برخوردار انجام می گیرد.

وی افزود: فعالیتهای جهادی دانشجویان در مسیر انقلاب برای غلبه گفتمان انقلاب اسلامی جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب صورت می گیرد.

 این استاد دانشگاه در پایان به تبیین نقش کار تشکیلاتی پرداخت و اظهار داشت:برای پیشبرد برنامه های جهادی و تحقق فعالیت های جهادی دانشجویی، این فعالیتها باید در قالب کار تشکیلاتی انجام گیرد تا نتیجه ی مطلوب تری حاصل شود.

بوئینی در ادامه به بیانان مطالبات و انتظارات مجموعه بسیج سازندگی استان البرز از گروه های جهادی دانشجویی پرداخت و در همین راستا دانشجویان جهادگر به بیان مشکلات و موانع گروه های جهادی دانشجویی پرداختند و خواستار رفع این موانع و مشکلات شدند.

دوره توانمندسازی فعالین اردوهای جهادی دانشجویان استان البرز برگزار شد

دوره توانمندسازی فعالین اردوهای جهادی دانشجویان استان البرز برگزار شد

دوره توانمندسازی فعالین اردوهای جهادی دانشجویان استان البرز برگزار شد

دوره توانمندسازی فعالین اردوهای جهادی دانشجویان استان البرز برگزار شد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar