سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۲۱۸۲۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸- ۰۸: ۱۵
در چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی برگزار می شود:
دبیرخانه‌ای برای «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» پیش‌بینی‌شده است و راه‌های ارتباطی با دست‌اندرکاران جشنواره به‌زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، "جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی" در چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی برگزار می‌شود.

 

جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی/دعوت از همه ناشران، پژوهشگران، محققان و نویسندگان


دکتر علی‌محمد نائینی، با اشاره به چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از برگزاری اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» در سال آینده خبر داد.

سردار دکتر علی‌محمد نائینی، رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، با اشاره به چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از برگزاری اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» در سال آینده خبر داد و گفت: این جشنواره با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و در سطح ملی توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس انجام می شود.
وی اظهار کرد: از همه ناشران، پژوهشگران، محققان و نویسندگان و مراکز علمی و پژوهشی در حوزه دفاع مقدس دعوت می کنیم تا در این رویداد مهم علمی و فرهنگی مشارکت جدی داشته باشند.
دکتر نائینی با اشاره به موضوعات «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» عنوان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این رویداد علمی و فرهنگی می توانند در حوزه های مختلف نظامی، امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی، بین الملل، تاریخی و اقتصادی شرکت نمایند.
وی متذکر شد: ذکر این نکته مهم است که آثار ارسالی باید از معیارهای پژوهشی برخوردار باشند و طی سال های 1397 و 1398 منتشر شده باشند. همچنین در حال حاضر کتاب های پژوهشی مد نظر است و مقالات و پایان نامه­‌ها در این دوره پذیرفته نخواهد شد.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: دبیرخانه‌ای برای «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» پیش‌بینی‌شده است و راه‌های ارتباطی با دست‌اندرکاران جشنواره به‌زودی اعلام خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar