سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۱۹۶۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸- ۲۸: ۱۹
به مناسبت انتخابات مجلس۹۸ صادر کرد؛
ملت بزرگ ایران اولین انتخابات خود در چله دوم انقلاب اسلامی را تجربه می کند و در معرض آزمون بزرگی قرار گرفته است.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ ملت بزرگ ایران در شرایطی پای به عرصه انتخابات می گذارد که  دشمنان قسم خورده این کشور منتظر هستند تا نتایج دو سال فشار حداکثری را به نظاره بنشینند. بنابراین انتخابات امسال برای ملت بزرگ ایران فقط به معنای عملیات مردم سالاری برای جابجایی نخبگان نیست بلکه پاسخ کوبنده به دشمنی است که تاثیرگذاری اقدامات خود را در نحوه مشارکت ملت در انتخابات جستجو می کند

برای ناکام گذاشتن محاسبه و برآورد دشمن شرط اول، حضور حداکثری ملت در پای صندوق رای است. میزان مشارکت مردم می تواند دشمن را به عقب براند یا چندگام به جلو بکشاند. مشارکت حداکثری ملت ارزشی فراتر از موشک دارد. سلاح مردم سالاری امروز از هر سلاحی مقابل دشمن بازدارنده تر و ناکام سازتر است.

اولین معنای انتخابات تثبیت اقتدار و امنیت کشور است. وقتی رهبر معظم انقلاب از مخالفان نظام می خواهند که برای امنیت کشورتان رای دهید به این معنا است که مشارکت حداکثری مایوس کننده دشمن و تقویت کننده امنیت کشور است، از سوی دیگر ملت ما بعد از چهل سال مشارکت مستمر به این بلوغ رسیده است که بین رای و نیازمندی های خود ارتباط برقرار کند. دقت در گزینش افراد با صلاحیت، کارآمدی و سلامت مجلس را تضمین خواهد کرد؛ بنابراین عواملی مانند رأی قومی_فامیلی، همشهری بودن، رودربایستی های شخصی باید به کارآمدی تبدیل شود.

سلامت، دیانت، ولایتمداری ، کارآمدی، مردمی و انقلابی بودن عناصر اصلی هستند که باید در رأی همه ما مورد توجه قرار گیرند. نیاز به مجلس کار آمد به ما گوشزد می کند که باید از رأی احساسی، عاطفی فاصله گرفت و نیازهای اصلی کشور را مد نظر قرار داد و از کاندیدهای حاضر در صحنه برای رفع آن، برنامه طلب نمود. مشورت با افراد صاحب نظر و با انصاف می تواند همگان را در انتخاب بهترین ها کمک کند.

هیات رزمندگان اسلام با شرکت فعال و موثر در انتخابات از مردم عزیز ایران می خواهد با متانت و صبوری به افراد مد نظر رأی دهند. مجلسی که از اکثریت همسو برخوردار باشد از قدرت و اقتدار بیشتری برای تصمیم گیری و نظارت برخوردار است و می تواند با شجاعت و قاطعیت عمل نماید.

هیات های رزمندگان اسلام سراسر استان با حضور فعال در پای صندوق های رأی ، همگان را به مشارکت حداکثری و رأی به افراد ولایتمدار ، کارآمد، مومن، مردمی و انقلابی دعوت می کنند.

مجلس ریل گذار اصلی حرکت قوه مجریه است و اگر افراد شایسته وارد مجلس شوند این ریل گذاری به نفع ملت انجام خواهد شد. افتخار هر ایرانی در فردای انتخابات مشارکت بالای مردم است این مشارکت به مثابه جنگی است که ان شاء الله ملت بزرگ ایران پیروز آن خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar