سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۲۱۲۸۹
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸- ۱۸: ۱۵
بازرس معاونت فرهنگی، هنری سازمان بسیج و سپاه استان و ناحیه شاهرود با حضور در حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا (ص) فعالیت‌های فرهنگی هنری این حوزه را ارزیابی نمودند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، بازرس معاونت فرهنگی، هنری سازمان بسیج و سپاه استان سمنان باتفاق معاونت فرهنگی هنری سپاه ناحیه شاهرود با حضور در حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا (ص) از فعالیت‌های فرهنگی هنری این حوزه و پایگاه‌های تابعه آن آگاه شدند.
در نشست مسئولین معاونت فرهنگی هنری سازمان بسیج و سپاه استان و ناحیه با جانشین و مسئولین فرهنگی حوزه، گزارش عملکرد یک ساله حوزه در عرصه فرهنگی هنری ارائه و در خصوص برنامه‌های سال آینده پیشنهاداتی بیان شد.
در این نشست بازرس معاونت فرهنگی هنری سازمان بسیج با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده بر توجه به نیاز‌های جامعه و اهمیت فرهنگ در ترویج ارزش‌ها و فرهنگ بسیج تاکید کرد.
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: