سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۲۱۲۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸- ۱۲: ۱۷
یادداشت*
بسیجیان استان سمنان همگام با همه دستگاه های اجرایی و مسئولین در راستای کمک به کاهش آسیب های اجتماعی ویروس کرونا به میدان آمده اند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، امروز نقل محافل مردم ایران نام یک ویروس به نام کروناست، ویروس که از کشور چین با جمعیتی میلیاردی و سرزمین اژد‌ها منتشر شده است و این ویروس به سرعت در حال گسترش در جهان است، ویروسی شبیه به آنفولانزا با قدرت تکثیر بالا که چند وقتی است که مهمان ناخوانده مردم ایران هم شده است، مردمی که به صفا و صمیمیت شهره هستند و حال این ویروس آمده تا این صفا و صمیمیت را از بین ببرد، اما زهی خیال باطل چرا که مردم یک دل و یک رنگ و با صفای ایران اسلامی در مقابل دشمنان خود محکم و استوار می‌ایستند و با آن مقابله و مبارزه می‌کنند خواه این دشمن در جنگ سخت باشد و چه نرم و چه یک بیماری و ویروس باشد تفاوتی ندارد در مقابله با دشمن و فقط سلاح مقابله تغییر می‌کند...
امروز حفظ سلامتی مردم و جامعه از همه چیز بالاتر است و به همین دلیل همه اقشار مختلف جامعه در حال خدمت رسانی برای کاهش این تهدید و بالا بردن سلامتی جامعه هستند و بسیج و بسیجیان که از بطن مردم هستند در میدان مقابله با این ویروس وارد شدند و تمام همت خود را در راه سالم سازی جامعه به کار بسته اند.
بسیجیان مساجد و محلات در سراسر کشور و استان سمنان با توجه به رسالت خود وارد صحنه شده اند و با اقدامات کوچک خود در حال خدمت به مردم هستند از ضدعفونی کردن مساجد تا توزیع بسته‌های بهداشتی در منازل مسکونی محرومین محلات و بسیج جامعه پزشکی نیز در این راستا خدماتی را در مراکز درمانی وابسته به سپاه و در محلات اسلامی سطح شهر‌ها ارائه می‌کند و سایر بخش‌های بسیج نیز بسته به شرایط و ماموریت خود در حال خدمت رسانی به جامعه و مردم در عرصه‌های مختلف در راستای کاهش آسیب‌های این ویروس هستند.
اما مهمترین موضوع در این میان خود مراقبتی است که همه مردم و تک تک آحاد جامعه باید بدان توجه کنند چرا که برای پیشگیری از این بیماری تنها راه مراقبت، فردی است که مهمترین راه آن هم شستن دست‌ها با صابون است.
 
*علی عامری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar