سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۲۶۲۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۹- ۰۹: ۰۹
معاونت پژوهشی سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کرد؛
بنابه اعلام معاونت پژوهشی سازمان بسیج اساتیدکشور، دوازدهمین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی (پاییز و زمستان ۹۷) منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، دوازدهمین شماره نشریه علمی پژوهشی الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی (پاییز و زمستان ۹۷) حاوی مقالاتی چون؛ " الگوي راهبردي مواجهه با منافع و آسیب‌هاي دیجیتالی شبکه‌هاي اجتماعی بر مبناي دیدگاه رهبر انقلاب اسلامی "، "مدل فناوري‌هاي نرم در الگوي اسلامی  ایرانی پیشرفت "، " فهم‌ تکاملی علما درتولید الگوي نظام سیاسی عدالتخانه از تحریم تنباکو تا مهاجرت کبري "، " شناسایی عوامل سخت و نرم دانشگاه کارآفرین و ضرورت‌هاي الگوي اسلامی ایرانی پیشرفت"، " الگوي مطلوب حکمرانی از دیدگاه امام خمینی و سید قطب؛ بررسی تفاوت‌ها و شباهت‌ها "، " عوامل شکل‌دهندۀ مدیریت ارزش‌بنیانِ اسلامی  ایرانی در بخش دولتی ایران " و "واکاوي نقش راهبري دانشمندان و حاکمان در بالندگی تمدن اسلامی " منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

گفته می‌شود؛ دوازدهمین شماره از نشریه علمی پژوهشی الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی به قلم علیرضاعالی‌پور، دکتر فرزاد جهانبین، سیدعلیرضارادمنش، سیدحبیب‌الله طباطبائیان، جهانیاربامدادصوفی، سهیلابورقانی فراهانی، جلیل دارا، محمد لعل علیزاده، علیرضا میرآخوري، کیومرث احمدي، میرعلی سید نقوي، عادل صلواتی، رمضان رضایی، بهاءالدین قهرمانی‌نژاد شایق و محمد اصغریان دستنایی نگاشته شده است.

 این دوفصلنامه که رویکرد کلی آن بازشناسی نظریه‌ها و الگوهای دینی، بومی، ایرانی برای پیشرفت در حوزه‌های گوناگون، و نقد الگوهای پیشرفت متعارف و نوعاً غربی بوده و بستری برای تولید ادبیات تخصصی، نظریه‌ها و گفتگوهای انتقادی «پیشرفت» در چشم‌انداز تمدن اسلامی-ایرانی است، هم‌اکنون در وبگاه این نشریه به نشانی http://www.ipoba.ir قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

 

دوازدهمین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی منتشر شد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar