سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۴۴۱۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹- ۱۲: ۰۱
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن عیدسعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد، متن پیام سرگرد پاسدار شهرام صفادوست  به شرح زیر است:

پیامبراکرم (ص) می فرمایند: اذاکان اول یوم من شوال نادی مناد ایها المومنون اغدوا الی جوائزکم ثم قال یاجابرجوائزالله لیست بجو ائزهولاءالملوک ثم قال هویوم الجوائز:
چون روزاول ماه شوال شود، منادی ندامیدهد:ای مؤمنان صبحگاهان بسوی جایزه هایتان بشتابید، سپس فرمود:ای جابرجایزه های خداوندجوایزاین پادشاهان نیست، وسپس فرمود:روزعیدفطرروزجایزه هاست.
عیدسعیدفطر اولین روزازماه شوال ویکی ازبزرگترین اعیادمسلمین است که دربعضی ازروآیات ارزش آن کمتراز شب قدرنیست، عیدفطرجشن نزدیکی وقرب به بارگاه الهی، پایان یکماه عبادت خالصانه، ونمادی ازپروازانسان به ملکوت معنویت است..
عید فطر روز پاکی روح وفرصت برخورداری از فیض عظیم الهی و در پیش گرفتن راه مستقیم به درگاه عبودیت، روزعیدی گرفتن ازخداوندمتعال بادل خاضع وخاشع ودرخواست خیراتی که به برترین بندگانش عنایت فرموده که توفیق دستیابی به تابش نورمعرفت وتوبه وانابه برای تاریکی ها و گرفتاریها است.

گرچه این ماه مبارک سختی هایی هم بهمراه داشت و با تاسی از افضل الاعمال احمزها، متدینین ایران اسلامی درماه مبارک رمضان متفاوت ازسالهای قبل به دلیل مواجهه باویروس منحوس کرونا با حسرت حضور در مساجد، خانه های خود را باعطر و نام مسجد متبرک کردند و به آن برکت بخشیدند.

متدینین ایران اسلامی درماه مبارک رمضان با در پیش گرفتن رزمایش مواسات وکمک مومنانه وهمدلی، باعشق وایثاردر آزمون بزرگ فاستبقواالخیرات وانجام کمک مومنانه به همنوعان خود روش صحیح انسانی و سبک زندگی اسلامی را به مدعیان تمدن در دنیا نشان دادند.

لذا این سازمان برخودفرض دانست تاماه شوال وفرارسیدن عیدفطر را به محضر ولی عصر، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ونایب برحقش امام خامنه ای (مدظله العالی) و ملت بزرگ ایران اسلامی خصوصا مردم نوعدوست و ولایتمدار استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد تبریک وتهنیت عرض بنماید..
 

سرگردپاسدارشهرام صفادوست
ریاست سازمان بسیج کارگران وکارخانجات استان

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar