سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۴۵۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹- ۰۷: ۲۳
به همت گروه جهادی پایگاه بسیج قمر بنی هاشم(ع)حبیب آباد برخوار؛
با توجه به اهمیتی که بحث مقابله و مبارزه با آفات مخصوصا آفت سن در مزارع غلات دارد، طرحی را قرارگاه جهادی بسیج شهید ساجدی شهرستان برخوار ارائه کرد و به واسطه آن، بحث مقابله با سن گندم در مزارع با هماهنگی بین بسیج مهندسین کشاورزی، جهاد کشاورزی و قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان برخوار این طرح در حال اجرا می باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از برخوار، طرح مبارزه با سن غلات در سطح شهرستان برخوار در حال اجرا می باشد. با توجه به اهمیتی که بحث مقابله و مبارزه با آفات مخصوصا آفت سن در مزارع غلات دارد، طرحی را قرارگاه جهادی بسیج شهید ساجدی شهرستان برخوار ارائه کرد و به واسطه آن، بحث مقابله با سن گندم در مزارع با هماهنگی بین بسیج مهندسین کشاورزی، جهاد کشاورزی و قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان برخوار این طرح در حال اجرا می باشد.

مرحله سوم و عملیاتی این طرح، با هماهنگی بسیج مهندسین کشاورزی و گروه های جهادی حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) و حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع) و کشاورزان و سرگروه های مزارع در شهر حبیب آباد برخوار اجرا شد.

لازم به ذکر است گروه های جهادی پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع)، قرارگاه سازندگی حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع)، گروه قرارگاه جهادی حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع) و گروه جهادی شهید هاشم ساجدی کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان در این طرح حضور فعال داشتند.

امیدواریم که مردم برکات اجرای این طرح را در شهرستان شاهد باشند و سال های آینده نیز شاهد اجرای هرچه بهتر این طرح باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar