سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۴۸۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹- ۴۳: ۱۳
معاون سیاسی سپاه امام حسین(ع) بوئین زهرا:
امیری نژاد گفت: مریکا که تصویری به مانند مدینه فاضله در اذهان برای خودش ایجاد کرده بود، با قضیه برخورد با بیماران کرونایی و رفتارهای شدید نژاد پرستانه نقاب خود را برداشته و روی دیگر سکه نمایش خوشبختی را به همه دنیا نشان داده است.

سرگرد مرتضی امیری نژاد معاون سیاسی سپاه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج پیرامون ریشه های نژاد پرستی در آمریکا اذعان کرد: آپارتاید، نسل کشی سایر نژاد ها، استسمار و استعمار ملل ضعیف، همه و همه سیاست های همیشگی آمریکا بوده است که امروز همین رفتارها در سیاست های داخلی آمریکا نیز به وضوح به چشم می خورد. البته جمله صحیح تر این است که همواره نژاد پرستی در آمریکا موج میزده و امروز مردم دیگر تحمل این رفتار را ندارند.

وی ادامه داد: آمریکا که تصویری به مانند مدینه فاضله در اذهان برای خودش ایجاد کرده بود، با قضیه برخورد با بیماران کرونایی و رفتارهای شدید نژاد پرستانه نقاب خود را برداشته و روی دیگر سکه نمایش خوشبختی را به همه دنیا نشان داده است.

امیری نژاد گفت: تبعیض نژادی در آمریکا مفهوم ببر کاغذی است که ظاهری زیبا دارد ولی درواقع پوچ و تو خالی است. امریکا با همان ماشین جنگی که در سایر نقاط جهاد دست به دخالت و نسل کشی و آدم کشی می زند با همان نگاه و با همان رفتار با مردم خود برخورد می کند.

مسوول معاونت سیاسی سپاه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا تبیین کرد: همه دنیا زخم خورده استعمار و استبداد کشور هایی است که خود را برتر از سایر ملل می دانند، برای آنها تصمیم سازی می کنند، از منابعشان بهره می برند و با کمترین ارزش ها به مردم نگاه می کنند، همه کشور ها به نحوی زخم خورده این رفتار هستند لذا عدالت طلبان در سراسر دنیا می خواهند که مردم روی زمین نفسی دوباره بکشند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: دمل چرکین سیاست های آمریکا سر باز کرده است و هر رفتاری که با سایرین داشته اند امروز گریبان خودشان را گرفته است و نمونه آن را می توان در شهرهایی مانند نیویورک و سیاتل به وضوح دید.

امیری نژاد در خاتمه اذعان کرد: نژاد پرستی و بد رفتاری با افراد تنها به خاطر رنگ پوستشان رفتاری است که غیر انسانی و سفیهانه که با جنبش های سراسری رویداده امیدواریم برای همیشه از دامن تاریخ پاک شود.

1004/ت30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar