سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۵۳۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹- ۳۸: ۱۱
با ورود و پیگیری دادستانی شهرستان تاکستان 7 نفر از اعضای باند ارزیابی اراضی به قیمت غیرواقعی در این شهرستان دستگیر شده اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب تاکستان گفت: این گروه که شامل شش نفر از افراد بومی شهرستان و یک نفر از ساکنین تهران می باشند، با خرید اراضی خارج از محدوده شهر به میزان ۱۱۰هکتار از آن برای آزادی سازی مجرمین و متهمین از زندان و همچنین اخذ تسهیلات از بانک‌ها در تاکستان استفاده می کردند.

وی افزود: باند مذکور در پرونده های نیابتی صادره از تهران به شهرستان تاکستان ورود نموده و زمانیکه دادگاه اقدام به صدور قرار وثیقه می نمود ضمن تبانی با کارشناس رسمی املاکی که به ارزش بسیار ناچیز خریداری نموده بودند را به قیمتی غیرواقعی ارزیابی و به دادگاه اعلام می نمودند.

حسین رجبی در خصوص زمان فعالیت این باند گفت: از دو سال پیش فعالیت این گروه آغاز شده و برخی از متهمین از طریق اقدامات مجرمانه آنها آزاد شده اند که تعداد آن در دست بررسی می باشد.

این مقام قضائی تصریح نمود: در ارزیابی صورت گرفته توسط این باند ارزش اراضی ۷۴میلیارد تومان برآورد شده درحالی که کارشناسان ثبتی قیمت اراضی را تنها ۴۰۰میلیون تومان ارزیابی کرده اند.

گفتنی است ، تاکنون ۷نفر در این ارتباط دستگیر شده و بررسی در خصوص اقدامات مجرمانه آنها همچنان ادامه دارد.

 

1010/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar