سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۵۴۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹- ۲۵: ۰۰
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی در گفت و گو با بسیج:
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی اظهارداشت: در اصلی حقوق بشر آمریکایی نماد صلح و رافت است ولی در باطن غیر از خونریزی و قتل و کشتار چیزی وجود ندارد.

علی حسین پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، افزود: اصل حیات انسان آزادی، کرامت،مساوات و نفی نژاد پرستی و پذیرش اقلیت های مذهبی در حقوق بشر آمریکایی وجود دارد ولی همه این ها در ظاهر است و خود را نژاد برتر می دانند و علت آن نابودی کردن سرخ پوست ها و سیاه پوست ها به مرور زمان است.

وی اضافه کرد: مدعیان حقوق بشر با تجاوز به قاره افریقا و بد رفتاری با سیاه پوست ها این قاره را تحت سلطه خود درآورده و افراد سیاه پوست را با برده داری و بد رفتاری نابود می کنند.

هاشم پور ادامه داد: تجاوز به کشورهای دیگر و اشغال گری اصل مهم امریکا برای سیطره خود در جهان است و از این رهگذر تلاش دارد جهان را مطیع خود کند که ایجاد داعش و زورگویی توسط آن به کشورهای اسلامی از آن جمله است.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: اکنون ولی با اعتراضاتی که اخیرا به بهانه کشتن یک سیاه پوست در امریکا رخ داده است همه معادلات امریکا را برهم زده است و در واقع آتش زیر خاکستر با این اتفاق شعله ور شده است.

هاشم پور هفته بازخوانی حقوق بشر را فرصتی برای تبیین جنایت های امریکا و شناساندن چهره استکبار مهم دانست و به اهمیت جلسات هم اندیشی جوانان در این خصوص تاکید کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar