سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۵۶۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹- ۰۲: ۱۵
۴میلیون بسته پروتئینی درقالب رزمایش همدلی واحسان درسراسر کشور، که۵ تن از این بسته هاتوسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بهبهان میان اقشارنیازمند این شهرستان توزیع شد.

امام جمعه شهرستان بهبهان حاج آقا ناصری درمصاحبه ای در راستای رزمایشات همدلی وَاحسان از همه دست‌اندرکاران تقدیر و تشکر کردندکه در ایام کرونا تلاش بسیار داشتند.

 

همچنین ایشان از ادامه این کمک‌ها تا زمان پیروزی بر این ویروس منحوس گفتند،تا در این ایام اقشار نیازمند زندگی سخت و دشواری نداشته باشند.

"بنابر این در ایام کرونا باهمه سختی ها و دردسر ها همه ما شاهد همدلی عظیمی از مهربانی بوده ایم"

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: