سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۵۷۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹- ۰۸: ۱۸
میز خدمت درون سازمانی بسیج کارمندان استان سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، در این جلسه که به  همت سازمان بسیج کارمندان استان سمنان برگزار شد موضوعات اجرایی و پروژه های اعتباری برای در اختیار گرفتن پروژه ها توسط اداره منابع طبیعی به بسیج مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در میز خدمت تخصصی مقرر گردید طرح دیدبان حریق فی ما بین بسیج سازندگی و اداره کل منابع طبیعی در قالب یک تفاهم نامه مبادله شود تا از ظرفیت نیروهای بسیج در پایگاه های روستایی مورد استفاده قرار بگیرد.

با عنایت به بازدید سازمان بسیج کارمندان از روستای سطوه مقرر گردید بحث عملیات سد خاکی در این روستا با همکاری بسیج سازندگی و منابع طبیعی مورد تفاهم قرار بگیرد و ظرف سه ماه مطالبه بسیج کارمندان در خصوص میز خدمت و مطالبه مردم روستا برای داشتن سد خاکی جهت رونق منابع آب های زیر سطحی به سرانجام برسد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در خصوص بحث حریق در جنگل ها و اتفاقاتی که در روزهای گذشته در سطح کشور رخ داده است صحبت و برای پیشگیری موارد آتش سوزی ها با توجه به موقعیت زمانی و فصلی در سطح استان گفت: از محل صندوق توسعه ملی اعتباری اختصاص یافته است و برای پیشگیری ها از حریق با کمک دوستان بسیج سازندگی در بحث دیدبان حریق باید کمک بگیریم و همچنین بسیجیان مستقر درپایگاه های روستایی میتوانند کمک شایانی به اداره کل منابع طبیعی داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar