خبرهای داغ:
روز عرفه روز عزیز و بزرگ الهی زمینه شکست ویروس منحوس کرونا کاملا فراهم است.یعنی اگر همه مسلمانان در این روز زیر آسمان جمع شده و گریه و زاری کرده و از گناهان خود توبه کنند و عاجزانه از خداوند بخواهند مطمئنا این ویروس منحوس از بین خواهد رفت ان شاء الله.
کد خبر: ۹۲۶۱۶۹۳
|
۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج کرمان : به مناسبت روز عرفه حجت الاسلام محمدی در این خصوص گفت:روز نهم ذي الحجه به عنوان روز عرفه از اعياد بزرگ اسلامي به شمار مي رود، گرچه به اسم عيد ناميده نشده است. در اين روز خداوند تبارك و تعالي بندگان خود را به عبادت و اطاعت خود فراخوانده، و سفره ي جود و احسان خود را براي بندگان خود گسترانده است. شيطان در اين روز خوار و حقير و خشمناك است. از ظهر روز نهم ماه ذي الحجه، زائران خانه ي خدا در صحراي عرفات وقوف مي كنند و براي اين وقوف، فضايل بسياري ذكر شده است. در غروب اين روز، زائران، از عرفات به مشعرالحرام مي روند و خود را براي ساير مناسك پر شكوه حج آماده مي كنند.لذا خیلی به جاست که حدیثی را در این زمینه تقدیم هموطنان عزیزمان بکنم که بیشتر قدر این روز الهی و پر خیر و برکت را بدانند.

قال رسول الله صلي الله عليه وآله: «أعظَمُ أهلِ عَرَفاتٍ جُرماً مِنِ انصَرَفَ و هُوَ يَظُنُّ أنَّهُ لَن يُغفَرَ لَهُ ».یعنی گناه كارترين فرد در عرفات كسي است كه از آن جا باز گردد در حالي كه گمان مي برد آمرزيده نخواهد شد

لذا بسیار شایسته است مسلمانان جهان به ویژه شیعیان ایران در این برهه حساس از زمانه که درگیر ویروس منحوس کرونا هستیم دست به دعا گشوده و در این روز رحمت و مغفرت از خدای تبارک و تعالی بخواهیم که هر چه سریع تر این ویروس منحوس را از جامعه مسلمین خصوصا ملت غیور ایران ریشه کن فرماید.

بحمدالله در این روز عزیز و بزرگ الهی زمینه شکست ویروس منحوس کرونا کاملا فراهم است.یعنی اگر همه مسلمانان در این روز زیر آسمان جمع شده و گریه و زاری کرده و از گناهان خود توبه کنند و عاجزانه از خداوند بخواهند مطمئنا این ویروس منحوس از بین خواهد رفت ان شاء الله.

ارسال نظرات
آخرین اخبار