سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۷۰۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹- ۵۴: ۱۳
جلسه هیات اندیشه ورز بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان با موضوع:"اقدامات موثر در جذب جامعه هدف،مشکلات و موانع موجود" برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان،جلسه هیات اندیشه ورز بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان در سال ۹۹ با بررسی موضوع: "اقدامات موثر در جذب جامعه هدف،مشکلات و موانع موجود" برگزار گردید. در این جلسه که در محل سالن جلسات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد، عوامل،اقدامات و ساز و کارهای اجرایی موثر در جذب مهندسین جامعه هدف و نیز نحوه ترغیب مهندسین به شرکت در جلسات کارگروههای تخصصی به همراه علل، مشکلات و موانع پبش رو در اینخصوص مورد بحث قرار گرفت و اعضای حاضر به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در پایان جلسه نیز مواردی مصوب گردید.

  پایان خبر./

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: