سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۸۶۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹- ۰۰: ۱۳
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی:
سرهنگ محمود خلجی گفت:رویکرد نیروی انتظامی از سال1380 به صورت پیشگیرانه و جامعه محوری با هدف بستر سازی و اقدامات پژوهشگرانه بوده که معاونت اجتماعی ناجا به صورت تخصصی در این حوزه ورود کرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با حضور در دفتر خبرگزاری بسیج استان ضمن گفتگو با خبرنگاران این دفتر برنامه های گرامیداشت هفته ناجا در استان را تشریح کرد

سرهنگ خلجی گفت:به جهت پیشگیری و رعایت نکات بهداشتی در خصوص ویروس کرونا اهم برنامه هایی که به صورت همایش و جمعی بوده است تلاش گردید که به صورت غیر حضور برگزار شود

اجرای23عنوان با 211 برنامه به مناسبت هفته ناجا در استان/ باهم برای امنیت و سلامت شعار محوری امسال

وی با اشاره به اینکه شعار محوری امسال در هفته ناجا باهم برای امنیت و سلامت تعیین گریده است افزود: 23 عنوان با 211 برنامه به صورت هماهنگ وگسترده برنامه های ویژه این هفته برگزار می شود.

این مقام انتظامی در استان تصریح کرد: رویکرد نیروی انتظامی از سال1380 به صورت پیشگیرانه و جامعه محوری با هدف بستر سازی و اقدامات پژوهشگرانه بوده  که معاونت اجتماعی ناجا به صورت تخصصی در این حوزه ورود کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی برآوردهای اجتماعی و اقدامات پیشگیرانه را لازمه ایفای ماموریت در مجموعه نیروی انتظامی دانست و گفت: حضور یک مددکار و راه اندازی دوائر مشاوره در سطح کلانتری ها از اقدامات بسیار مهم این معاونت در سطح نیروی انتظامی بوده است که توانسته است 83درصد پرونده ها را به مصالحه ختم نماید.

اجرای23عنوان با 211 برنامه به مناسبت هفته ناجا در استان/ باهم برای امنیت و سلامت شعار محوری امسال

سرهنگ خلجی تصریح کرد:با انعقاد تفاهم نامه با سازمان ها و نهادهای مرتبط به ویژه آموزش و پرورش و دانشگاه ها تلاش کردیم  با برگزاری دوره های آموزشی و تولید محتوا داشتن جامعه ای سالم و ایمن را شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه رسالت خبرگزاری بسیج با داشتن روحیه بسیجی و خدمت مخلصانه محقق می شود افزود: در سال های اخیر شاهد شکوفایی و رشد این رسانه ارزشی در استان بودیم که امید می رود باحضور جوانان مومن و دغدغه مند زمینه بروز استعدادها و جریان سازی در این عرصه مهم باشیم.

اجرای23عنوان با 211 برنامه به مناسبت هفته ناجا در استان/ باهم برای امنیت و سلامت شعار محوری امسال

این مقام انتظامی در استان خاطرنشان کرد: از رسانه های مطالبه گر و آگاهی بخش همچون گذشته انتظار می رود با انجام رسالت خطیر خویش زمینه ایجاد یک جامعه مطلوب و به دور از هرگونه خطا و آسیب را فراهم آورند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: