سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۸۳۷۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹- ۰۳: ۱۲
با خلق یک اثر تجربی؛
اثر تجربی هادی نصیری هنرمند میانه ای با عنوان «هویت» به مسابقه ایران جشنواره فیلم کوتاه تهران راه یافت.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از ۷ آبان با برگزاری نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» آغاز می‌شود.

   عناوین و اسامی فیلم‌های راه‌یافته به مسابقه سینمای ایران شامل آثار داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی از سوی دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران بدین شرح اعلام شد.

   مشروح اسامی آثار راه یافته به جشنواره به تفکیک هر بخش به شرح زیر است؛

   بخش داستانی:

1. «شن» به کارگردانی فردین انصاری از تهران.

2. «خوابی که نمی‌بینم» به کارگردانی مجید حلوایی از تهران.

3. «کوک» به کارگردانی صادق داوری از اصفهان.

4. «سفید پوش» به کارگردانی رضا فهیمی از تهران.

5. «گیزلین» به کارگردانی علیرضا سلمانپور از تبریز.

6. «مرگ تدریجی» به کارگردانی آمین صحرایی از تهران.

7. «من آمریکایی هستم» به کارگردانی امید میرزایی از تهران.

8. «خوناب» به کارگردانی مجتبی قاسمی از تهران.

9. «سایکو» به کارگردانی مصطفی داوطلب از خرم آباد.

10. «ستین» به کارگردانی اصغر عباسی مهرآبادی از تهران.

11. «جلد» به کارگردانی احسان معجونی از تهران.

12. «گوشه پوسیده مرگ» به کارگردانی امیر کرمی از تهران.

13. «دشنه» به کارگردانی علیرضا مشهدی تفرشی از تهران.

14. «ناطق» به کارگردانی مهرشاد رنجبر از تهران.

15. «ماسک» به کارگردانی نوا رضوانی از تهران.

16. «بی چاره» به کارگردانی امیراحمد قزوینی و محمد کریم‌پور از تهران.

17. «وضعیت اورژانسی» به کارگردانی مریم اسمی خانی از تهران.

18. «دو آل پا» به کارگردانی محمدرضا مرادی از تهران.

19. «بی تیمار» به کارگردانی سحر جعفری‌زاد از تهران.

20. «سایه روباه» به کارگردانی نوشین معراجی از تهران.

21. «گودال‌های عمیق» به کارگردانی مسعود سهیم‌پور معرفی از آبادان.

22. «اسب سفید بالدار» به کارگردانی مهیار ماندگار از تهران.

23. «مردگی» به کارگردانی مرتضی فرهادنیا از تهران.

24. «قرنطینه» به کارگردانی محمدرضا اردلان از کرج.

25. «بلیط هایی به بهشت» به کارگردانی پویا بادکوبه از کرج.

26. «پناهجویان» به کارگردانی محمد امین فلاح و مهسا تکش از تهران.

27. «جبرئیل» به کارگردانی یوسف کارگر از تهران.

28. «طولانی تر از همیشه» به کارگردانی فرزین سعید از تهران.

29. «سکوت» به کارگردانی امیرعلی نوایی از تهران.

30. «آدمیزاد» به کارگردانی آرش مشورت از تهران.

31. «گرگ» به کارگردانی سیاوش زندی قشقایی از تهران.

32. «سکوت» به کارگردانی عمار خطی از سمنان.

33. «پیرمرد و دریا» به کارگردانی علی لاجوردی از تهران.

34. «منبع» به کارگردانی مجتبی پورعبداله از تهران.

35. «پارک دوبل» به کارگردانی آزاده آذری از تهران.

36. «یخ آن تابستان» به کارگردانی مهرداد عبداللهی از رفسنجان.

37. «شیوع» به کارگردانی میثم مرادی از تهران.

38. «ناهید» به کارگردانی صمد علیزاده از تبریز.

39. «تف» به کارگردانی آرمین رحیمیان و عماد امامی نیا از تهران.

40. «تشک مواج» به کارگردانی امین خنکال از تهران.

41. «مینی بوس» به کارگردانی ابوذر حیدری از تهران.

42. «ترس خود را جابجا می کند» به کارگردانی ایمان صالحی از اصفهان.

43. «به من دست نزن» به کارگردانی آوازه شاهنواز از تهران.

44. «گوشت تلخ» به کارگردانی فرید حاجی از تهران.

45. «آیدین» به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد از تهران.

46. «تابوت ساز» به کارگردانی امیر کرمی از تهران.

47. «وادیار» به کارگردانی مرجان خسروی از شهرکرد.

48. «دکل» به کارگردانی سیدبابک مصطفوی از خمینی شهر.

49. «فاصله» به کارگردانی داریوش کرم‌پور از تهران.

50. «تهاتر» به کارگردانی زیبا کرمعلی و عماد آراد از تهران.

51. «آینه» به کارگردانی فرانک مرادی از تهران.

52. «اتاق تست» به کارگردانی امیرحسین اجلی از تهران.

53. «شاهد» به کارگردانی علی عسگری از تهران.

54. «سی تومن نقد» به کارگردانی محمدرضا عبدالملکی از تهران.

55. «بلین» به کارگردانی اصغر لائی از کرمانشاه.

56. «کانگرو» به کارگردانی ابوالفضل فرهادی از شیراز.

57. «شیداری» به کارگردانی امیر صرافها از تهران.

58. «Unseens» به کارگردانی شهاب آب روشن از بندرعباس.

59. «ماهکان» به کارگردانی حسام حسینی و عباس حسین زاده از کرمان.

60. «سیاه روی خاکستری» به کارگردانی پوریا سیمین پور از همدان.

61. «یونس» به کارگردانی سیامک سلیمانی از تهران.

62. «نوازنده» به کارگردانی محسن مهری دروی از آبیک.

63. «داش» به کارگردانی سهند کبیری از تهران.

   بخش مستند:

1. «گاندو» به کارگردانی تیمور قادری از کامیاران.

2. «رقصی برای مرگ» به کارگردانی زانیار عزیزی از سنندج.

3. «زنان محله» به کارگردانی صادق رسولی از بوشهر.

4. «لالایی های ابوحمیظه» به کارگردانی محسن ظریفی پور از کرج.

5. «کاک ئیرج» به کارگردانی جمشید فرجوندفردا از بیجار.

6. «اسک» به کارگردانی مهدی زمانپورکیاسری از تهران.

7. «پریزاد» به کارگردانی مهدی ایمانی شهمیری از سمنان.

8. «صبح فرشته» به کارگردانی اسحاق روشن رو از یاسوج.

9. «چوپان های عاشق» به کارگردانی امیر شکرگزار ناوی از تالاش.

10. «پا به توپ» به کارگردانی حدیث جان بزرگی از تهران.

11. «دنیای مریم» به کارگردانی علیرضا حومه بهبهانی از تهران.

12. «فروغ کوچه بن بست» به کارگردانی فرشته توکلی از رشت.

13. «سنگ جان» به کارگردانی آرتا تاری از تهران.

14. «بوم سیاه» به کارگردانی شیرین اخلاصی از تهران.

15. «کوز» به کارگردانی رضا اکبریان گالشکلایی از ساری.

16. «فرزندان خونیار» به کارگردانی آرمان قلی پور دشتکی از شهر کرد.

17. «وایو» به کارگردانی پناه برخدا رضایی از تهران.

18. «هم سایه ها» به کارگردانی خلیل رشنوی از اندیمشک

19. «کامیون آبی» به کارگردانی هادی آفریده از تهران.

20. «وایه» به کارگردانی فروزان جاویدی از یاسوج.

21. «عروس قشقایی» به کارگردانی محمدهادی اسفندیاری از تهران.

22. «دریاچه امید» به کارگردانی فاطمه مرزبان از سنندج.

23. «داستان زندگی در فیروز» به کارگردانی حامد کلجه ای از قزوین.

24. «بازگشت به خانه» به کارگردانی سمیه اشتری از تهران.

25. «روزهای بی خبری» به کارگردانی ابوالفضل تاجیک از نیشابور.

26. «خانوم اجازه؟» به کارگردانی دانیال اسماعیلیان از مشهد.

27. «آق سو» به کارگردانی عبدالله عزیزی از اردبیل.

28. «همسایه من مرگ» به کارگردانی علی خدادادی از کرج.

29. «خط بغض» به کارگردانی مختار عبدالهی از لردگان.

30. «خانه اش ابریست» به کارگردانی حجت اله طاهری از نورآباد.

   بخش پویانمایی:

1. «خولانه وه The Rotation» به کارگردانی هژیر اسدی از سنندج.

2. «خرچنگ» به کارگردانی شیوا صادق اسدی از تهرانن.

3. «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر» به کارگردانی صادق جوادی نیکجه از تهران.

4. «پرنده کاغذی» به کارگردانی راضیه محمدی از شیراز.

5. «پدر» به کارگردانی میرعلی حسینی اصلی از تهران.

6. «راز پیرجامه بابا» به کارگردانی حسین جمشیدی از تهران.

7. «نهنگ سفید» به کارگردانی امیر مهران از تهران.

8. «نوستالژیا» به کارگردانی دنیا کرم زاده از بوشهر.

9. «بهشت» به کارگردانی مجیدرضا عیوضی از تهران.

10. «ستارگان زیر باران» به کارگردانی سارا نامجو از تهران.

11. «عقل سرخ» به کارگردانی حسین مرادی زاده از تهران.

12. «خانه صورتی» به کارگردانی نازیلا رجائیه از تهران.

13. «همیشه گمشده ای هست» به کارگردانی مسعود صفری از تهران.

14. «هبوب» به کارگردانی مهسا سامانی از تهران.

15. «بالا» به کارگردانی رعنا حجازی از اردبیل.

16. «پاپیتال» به کارگردانی نرگس ذاکری از کرج.

   بخش تجربی:

1. «هویت» به کارگردانی هادی نصیری از میانه.

2. «تنگ» به کارگردانی نرگس شریعتی از یزد.

3. «آداپت» به کارگردانی کمال کچوییان از تهران.

4. «ایده هایی برای مردن» به کارگردانی روزبه کاظمی نشاط از تهران.

5. «اکسیژن سرخ» به کارگردانی ابراهیم پرکاری و علی آسترکی از تهران.

6. «زنجیر» به کارگردانی امید ادیب پور از تهران.

7. «روح» به کارگردانی سامان خیراندیش از لاهیجان.

8. «مردی بدون رنگ» به کارگردانی مرتضی رشید از کرج.

9. «خواب» به کارگردانی مهدی حاجی حسینی از قم.

10. «آلترناتیو» به کارگردانی داود عباسی از کرج.

11. هیپوناترمی» به کارگردانی سارا محمدی از تهران.

12. «خلوص» به کارگردانی نهال امیری از تهرانن.

13. «ققنوس» به کارگردانی فرزین نوبرانی از تهران.

14. «پانیک» به کارگردانی مرتضی فرهادنیا از تهران.

15. «پا دانیم قدر ما؟» به کارگردانی بهروزعباسی دشتی از بندرعباس.

16. «اکسپو پاندمیک» به کارگردانی فرهاد دل آرام از تهران.

17. «میمسیس» به کارگردانی امیرحسین بیوک آقازاده از تهران.

18. «زیستن» به کارگردانی محسن سلمانی از شیراز.

19. «وارونگی» به کارگردانی خسرو شیری از اسلامشهر.

20. «ناجور» به کارگردانی وحید مباشری از شیراز.

21. «تابو» به کارگردانی مهدی تنگستانی از بندر ریگ.

22. «انباشتگی» به کارگردانی سیدفرهاد نجفی فرد از الوند.

23. «دست» به کارگردانی عابدین رمضانی از بوشهر.

24. «اگر این فیلم را می بینید هنوز زنده اید» به کارگردانی امید کریم مقدم از زاهدان.

25. «سراب» به کارگردانی محبوبه کلایی از قم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar