سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۹۴۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹- ۴۸: ۱۱
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به مردمي بودن بسيج گفت: بسيج هميشه پشتوانه نظام ايران اسلامي بوده است.

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان ؛ سردار حميد دامغاني فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در جلسه اي با عنوان ميز خمدت مجازي که به همت معاونت اجتماعي سپاه استان و سازمان بسيج ادارات استان با حضور جمعي از مديران کل دستگاه هاي اجرايي استان و معاون هماهنگي امور عمراني استاندار سمنان برگزار شد گفت: بسيج که متشکل از نيروي مردمي است همواره پشتيبان نظام ايران اسلامي بوده است.

وي افزود: کارگروه هاي مختلفي که مقرر شده تا براي رسيدگي به موضوعات مردم تشکيل شوند بايد جهادي عمل کنند و هر چه سريعتر مشکلات مردم را حل کنند.

سردار دامغاني تصريح کرد: جمعيت بسيار زيادي در مسکن مهر شهرستان هاي استان ساکن هستند که باتوجه به مشکلاتي که در اين مناطق وجود دارد بايد هر چه زودتر اين مشکلات مرتفع شوند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به مشکلات برخي از محلات اسلامي شهرستان هاي استان بيان داشت: کارهاي خوبي در محلات اسلامي صورت گرفته اما کافي نبوده و نياز است تا با همکاري همه دستگاه هاي اجرايي هر چه زودتر مشکلات مردم اين محلات حل شود.

فخري معاون هماهنگي امور عمراني استاندار سمنان در اين جلسه ضمن قدرداني از زحمات سپاه براي فعاليت در محلات اسلامي شهرستان هاي استان گفت: تاکنون کار هاي خوبي در اين محلات صورت گرفته که بايد در ادامه کار نيز با جديت موضوعات دنبال شوند تا مشکلات مردم مرتفع گردند.

وي با اشاره به خدمات بسيجيان در ايام شيوع کرونا در استان تصريح کرد: خدمات بسيجيان در اين ايام مانند گذشته چشمگير بوده که قدردان زحمات اين افراد هستيم.

فخري در پايان اظهار داشت: مشکلات مسکن ههر شهرستان هاي استان بايد در کارگروه هاي شهرستاني و استاني که تشکيل مي شود هر چه زودتر پيگيري شود تا اين مشکلات هر چه زودتر حل شوند.

در اين جلسه نمايندگان محلات اسلامي شهرستان هاي مختلف از طريق ويدئو کنفرانس مشکلات خود را با مديران دستگاه هاي اجرايي حاضر در جلسه مطرح کردند. 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar