سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۹۶۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹- ۱۲: ۱۵
عبدالمجید شیخی اقتصاددان در گفتگو با بسیج عنوان کرد:
کمک مومنانه یک حرکت جهادی است که در راستای اجرای فرمایشات رهبری معظم شکل گرفته است و در این رابطه همت مردم هم بسیار اثرات خوبی داشته است ...

عبدالمجید شیخی اقتصاددان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج اظهار داشت: کمک مومنانه یک حرکت جهادی است که در راستای اجرای فرمایشات رهبری معظم شکل گرفته است و در این رابطه همت مردم هم بسیار اثرات خوبی داشته است در ایام کرونا شیوه کمک مومنانه اقدام ارزنده ای است و آرامش اجتماعی و اقتصادی را در بین اقشار ضعیف داشته است و با جدیت هم از سوی مسوولان بسیج پیگیری می شود.
وی با بیان اینکه بسیج اقدامات خوبی را در کمک مومنانه داشته است افزود: محوریت کمک مومنانه توسط بسیج بوده است و بسیجیان در قالب های تشکلی و غیر تشکلی به این مهم پرداخته اند و این کمک مومنانه مانعی برای بهانه جویی بسیاری از تحلیلگران اقتصادی را فراهم کرد .
وی در ادامه بیان داشت: متاسفانه برخی کمک نقدی را عامل تورم درر این شرایط می دانند این درحالی است که برداشت تورمی غلط بوده و کمک به شکل ارایه کالاهای اساسی خوراکی بوده است در حقیقت می توان گفت کمک مومنانه تیری است که در وسط هدف اصابت شده است و در صدد است تا نیازهای اساسی اقشار ضعیف را برطرف کند و نه کالاهای نیمه ضروری یا تجملاتی.
این اقتصاددان خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش ارزش پول ملی و افزایش نرخ کالاها رسیدگی به تامین کالاهای اساسی مردم ضرورتی اجتناب ناپذیر است و باید سبد مصرفی مردم را رشد و گسترش داد امیدوارم این ویروس منحوس از جامعه ریشه کن شده و اقداماتی موثر همچون کمک مومنانه تداوم یابد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar