سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۹۸۶۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹- ۲۷: ۰۱
یادداشت؛
پای در راه جهاد گذاشت چون دوران دفاع مقدس و به گفته خودش کرونا هم چون جنگ ترس داشت، ولی آمد با شجاعت تمام و مشغول فعالیت در بخش کفن و دفن متوفیان کرونایی شد، آنجا که مرز بین مرگ و زندگی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، گاهی وقت ها که فکر می کنم می بینم احلاص از ویژگی های مهمی است که بسیاری از افراد گمنام پس از مدت ها بخاطر همین ویژگی مشهور و محبوب می شوند همچون سردار سلیمانی.

ویژگی بارزی که انسان را در برهه های حیاتی محک می زند تا خلوص فرد را در زندگی و جامعه به معرض تماشا بکشد و حجت الاسلام محمدعلی صادقیان؛ رئیس حوزه علمیه صادقیه تبریز در چنین محکی امسال با شیوع بیماری کرونا قرار گرفت.

این طلبه جهادی را از نزدیک ندیدم و برای مصاحبه دقایقی چند تماس تلفنی گرفتم، هرچند فرصت نشد خدمت ایشان برسم و مصاحبه ای داشته باشم ولی از همان ویژگی هایی که در مصاحبه  همکاران رسانه ای با ایشان دیدم اخلاص را می توان به خوبی دریافت.

کرونا که آغاز شد ایشان پای در راه جهاد گذاشت چون دوران دفاع مقدس و به گفته خودش کرونا هم چون جنگ ترس داشت، ولی آمد با شجاعت تمام و مشغول فعالیت در بخش کفن و دفن متوفیان کرونایی شد، آنجا که مرز بین مرگ و زندگی است.

شاید تصور خیلی از ما انسان ها از روحانیون انجام امور تبلیغی و سخنرانی است ولی در برهه کنونی که کرونا بی حد و مرز می تازد خیلی از روحانیون سینه سپر کردند و در عرصه های مختلف مبارزه با کرونا حضور یافتند، از کمک به کادر درمان و تولید ماسک تا کفن و دفن فوتی های کرونا.

حجت الاسلام صادقیان هم از زمره همین طلابی است که پای در مسیر جهاد گذاشت آن هم با اخلاص و همین بود که تعریف کار بزرگ ایشان به محضر رهبر فرزانه انقلاب رسید و تمچید معظم له را برانگیخت و حجت الاسلام صادقیان سوژه رسانه ها شد و صد البته ناامیدی رسانه های بیگانه که تلاش دارند کار ارزشمند طلاب را کمرنگ و بی اهمیت جلوه دهند.

کار ارزشمندی که برگرفته از تفکر جهادی و بسیجی است و تداوم راه بسیاری از روحانیونی است که در دوران دفاع مقدس نشان دادند طلاب برای دفاع از مردم و کشور جانفشانی می کنند و بر همین اساس است که آمار شهدای روحانیون در کنار دیگر اقشار تامل برانگیز است.     

رقیه غلامی

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: